Redblocker

Średnia ocena:

Redblocker to suplement diety, który ma nam pomóc w walce z pękającymi naczynkami, powszechnie nazywanymi „pajączkami”. Widoczne są na twarzy w postaci niewielkich, czerwonych niteczek, które nie zawsze dają się zatuszować. Substancje zawarte w tym preparacie, takie jak hesperydyna, rutozyd, diosmina, witamina C i witamina PP mają wzmocnić i uszczelnić naczynka, zapobiegając ich pękaniu. Redblocker zapewnia również ochronę przed wolnymi rodnikami.

Redblocker
Średnia ocena (z 7 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Redblocker polecany jest zarówno osobom z już widocznymi popękanymi naczynkami, jak i tym ze skłonnością genetyczną do nich, w celu profilaktycznym.

Dawkowanie

Połykamy jedną tabletkę dziennie, popijając ją wodą. Pamiętajmy, by nie stosować leku jako składnika zróżnicowanej terapii.

Możliwe skutki uboczne

Przy prawidłowym stosowaniu środka nie powinny występować żadne efekty niepożądane.

Przeciwwskazania

Redblocker nie jest preparatem dla Ciebie, jeżeli masz uczulenie na którykolwiek z jego składników. Jeśli jesteś w ciąży albo karmisz piersią, przed rozpoczęciem kuracji należy skonsultować się z lekarzem, który zadecyduje, czy jest to dobry pomysł.

RedblockerunratedLekOpinie.pl2013-11-05 19:00:26Redblocker to suplement diety, który ma nam pomóc w walce z pękającymi naczynkami, powszechnie nazywanymi „pajączkami”. Widoczne są na twarzy w postaci niewielkich, czerwonych niteczek, które nie zawsze dają się zatuszować. Substancje zawarte w tym preparacie, takie jak hesperydyna, rutozyd, diosmina, witamina C i witamina PP mają wzmocnić i uszczelnić naczynka, zapobiegając ich pękaniu. Redblocker zapewnia również ochronę przed wolnymi rodnikami.
Producent:
Aflofarm
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
Strona zawiera informacje o leku Redblocker cena, pobierz Redblocker ulotka, dedykowane Redblocker forum, wpływ Redblocker na prowadzenie pojazdów, czy Redblocker jest refundowany? - czyli Redblocker refundacja, a także interakcje Redblocker a karmienie piersią, zalecane Redblocker dawkowanie, stosowanie Redblocker w ciąży, Redblocker opinie o leku, tanie Redblocker zamienniki, interakcje leku Redblocker a alkohol.

6 opinii o Redblocker

Znasz Redblocker? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Redblocker


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Jaki efekt działania? U mnie nie było żadnego efektu działania? Ludzie przecież ten cały Red Blocker to jest suplement diety a nie lek, większość tych składników powinna dostarczyć dobrze zbilansowana zdrowa dieta, nie dajcie się naciągać na takie dyrdymały, preparat na pewno nie ma takiego działania jak obiecują to reklamy!

  Autor opinii: Anonim, dodano: 3 marca 2018
 2. Środek raczej drogi ale efekt działania rekompensuje wydatek.

  Autor opinii: Albrecht, dodano: 25 kwietnia 2017
 3. Dobra cena i dobre efekty przyjmowania tabletek, chociaż trzeba uzbroić się w cierpliwość. Niestety nie są one w stanie zadziałać natychmiast, ale u mnie już po dwóch miesiącach stosowania zauważyłam poprawę, a po trzech naczynka wyraźnie zbladły i nie rzucały się już tak bardzo w oczy. U mnie osobiście brak skutków ubocznych, ale czytałam, że u niektórych pojawiają się krostki.

  Autor opinii: Lucyna, dodano: 13 października 2015
 4. Skuteczność Brak ocenBez skutków ubocznych
  Opłacalność Brak ocen

  No niestety kupiłam żel punktowy na naczynka tzw „PAJĄCZKI”, i co? Powstał jeden duży pająk mam takie czerwone plamy, uczulenie, że już wolałam moje pajączki. Nie warto wydawać pieniędzy, a ja teraz modlę się żeby mi to zeszło bo wygląda okropnie i to jeszcze na dekolcie a jest lato. Super, tylko płakać.

  Autor opinii: Edzia, dodano: 23 czerwca 2015
 5. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych Brak ocenOpłacalność Brak ocen

  Zużyte całe pudełko, zamierzony efekt zupełnie nie został osiągnięty. Patrząc na skład raczej ten suplement diety nie może robić tego co obiecuje producent. Nie polecam, chyba że ktoś ma za dużo pieniędzy.

  Autor opinii: Grażka, dodano: 3 stycznia 2015
 6. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Pic na wodę, nie działa – pieniądze wyrzucone w błoto!

  Autor opinii: Marta, dodano: 17 października 2014