Pyralgina Termo Hot

Średnia ocena:Brak ocen

Pyralgina Termo Hot to silnie rozgrzewający plaster o działaniu rozluźniającym i w konsekwencji przeciwbólowym. Przynosi on ulgę w bólach różnego pochodzenia, między innymi w bólu reumatycznym. Możemy stosować go na okolice pleców, ramion, szyi, ścięgien oraz krzyża. Dużą zaletą plastra jest fakt, iż po aplikacji wykazuje on działanie rozluźniające nawet przez 14 godzin, zaś działanie rozgrzewające – do 12 godzin. Dostępny jest bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Plaster Pyralgina Termo Hot może być stosowany przez pacjentów dorosłych w przypadku bólów różnego pochodzenia, zlokalizowanych w miejscach takich jak: plecy, ramiona, szyja. Jest on również pomocny w przypadku bólu na tle reumatycznym.

Dawkowanie

Plaster jest przeznaczony do stosowania miejscowego. Po wyjęciu go z opakowania i zdjęciu wszystkich zabezpieczeń, należy niezwłocznie przykleić plaster na skórę. Stopniowo rozgrzeje się on do temperatury ok. 50 stopni. Czas stosowania plastra możemy dobrać do naszych indywidualnych potrzeb. Pamiętajmy, że kolejny plaster możemy przykleić dopiero po upływie 24 godzin od zdjęcia poprzedniego. Uwaga! Jeżeli plaster stosujemy w połączeniu z lekami przeciwbólowymi, zaleca się jego aplikację nie bezpośrednio na skórę, a na bawełnianą bieliznę.

Możliwe skutki uboczne

Stosowany zgodnie z zaleceniami, plaster Pyralgina Termo Hot nie powinien przyczynić się do wystąpienia żadnych efektów ubocznych.

Przeciwwskazania

Plastra nie należy aplikować na skórę podrażnioną lub uszkodzoną, w miejscach, w które niedawno otrzymaliśmy zastrzyk, u osób chorych obłożnie lub skłonnych do występowania odleżyn lub owrzodzeń, bezpośrednio po urazie, a także w miejscu, gdzie uprzednio nałożyliśmy inny preparat o działaniu miejscowym, np. maść lub krem. Plaster nie powinien być stosowany przez pacjentów cierpiących na zaburzenia krążenia, choroby skórne, cukrzycę, a także przez kobiety w ciąży.

Pyralgina Termo Hot0LekOpinie.pl2016-11-18 13:52:29Pyralgina Termo Hot to silnie rozgrzewający plaster o działaniu rozluźniającym i w konsekwencji przeciwbólowym. Przynosi on ulgę w bólach różnego pochodzenia, między innymi w bólu reumatycznym. Możemy stosować go na okolice pleców, ramion, szyi, ścięgien oraz krzyża. Dużą zaletą plastra jest fakt, iż po aplikacji wykazuje on działanie rozluźniające nawet przez 14 godzin, zaś działanie rozgrzewające – do 12 godzin. Dostępny jest bez recepty.
Producent:
Polpharma
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Pyralgina Termo Hot cena, pobierz Pyralgina Termo Hot ulotka, dedykowane Pyralgina Termo Hot forum, wpływ Pyralgina Termo Hot na prowadzenie pojazdów, czy Pyralgina Termo Hot jest refundowany? - czyli Pyralgina Termo Hot refundacja, a także interakcje Pyralgina Termo Hot a karmienie piersią, zalecane Pyralgina Termo Hot dawkowanie, stosowanie Pyralgina Termo Hot w ciąży, Pyralgina Termo Hot opinie o leku, tanie Pyralgina Termo Hot zamienniki, interakcje leku Pyralgina Termo Hot a alkohol.

1 opinia o Pyralgina Termo Hot

Znasz Pyralgina Termo Hot? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Pyralgina Termo Hot


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Nie mam przekonania czy powinno się zalecić ten środek. Najlepiej sprawdzić na sobie.

    Autor opinii: Leona, dodano: 25 kwietnia 2017