Prostamol Uno

Średnia ocena:

Prostamol Uno to lek stosowany u mężczyzn cierpiących na początkowe stadia łagodnego przerostu gruczołu krokowego – prostaty. Łagodzi nieprzyjemne objawy związane z utrudnionym oddawaniem moczu, takie jak uczucie swędzenia lub szczypania, a także zmniejsza częstotliwość parcia na mocz. Stosowanie leku umożliwi przespanie nocy bez konieczności udania się do toalety. Prostamol Uno dostępny jest bez recepty, pod postacią kapsułek.

Prostamol Uno
Średnia ocena (z 3 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Lek przeznaczony jest dla mężczyzn cierpiących na I i II stadium przerostu prostaty, przejawiające się zaleganiem moczu oraz zaburzeniami w oddawaniu moczu.

Dawkowanie

Zalecana dawka to jedna kapsułka dziennie, przyjęta w całości po posiłku i popita wodą. Należy pamiętać, że samodzielne zwiększenie ilości przyjmowanego leku nie tylko nie spowoduje szybszej poprawy stanu zdrowia, a może zaszkodzić naszemu organizmowi.

Możliwe skutki uboczne

Efekty niepożądane kuracji Prostamolem Uno występują bardzo rzadko i należą do nich problemy żołądkowo-jelitowe.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinny sięgać osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Prostamol UnounratedLekOpinie.pl2013-12-03 17:40:10Prostamol Uno to lek stosowany u mężczyzn cierpiących na początkowe stadia łagodnego przerostu gruczołu krokowego – prostaty. Łagodzi nieprzyjemne objawy związane z utrudnionym oddawaniem moczu, takie jak uczucie swędzenia lub szczypania, a także zmniejsza częstotliwość parcia na mocz. Stosowanie leku umożliwi przespanie nocy bez konieczności udania się do toalety. Prostamol Uno dostępny jest bez recepty, pod postacią kapsułek.
Producent:
Berlin-Chemie
Strona zawiera informacje o leku Prostamol Uno cena, pobierz Prostamol Uno ulotka, dedykowane Prostamol Uno forum, wpływ Prostamol Uno na prowadzenie pojazdów, czy Prostamol Uno jest refundowany? - czyli Prostamol Uno refundacja, a także interakcje Prostamol Uno a karmienie piersią, zalecane Prostamol Uno dawkowanie, stosowanie Prostamol Uno w ciąży, Prostamol Uno opinie o leku, tanie Prostamol Uno zamienniki, interakcje leku Prostamol Uno a alkohol.

2 opinii o Prostamol Uno

Znasz Prostamol Uno? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Prostamol Uno


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Mi nieco poprawiło się, lecz może to rzecz zależna od osoby. Ale cenowo jest chyba korzystnie, stąd wiele ryzyka nie ma.

  Autor opinii: Edwarda, dodano: 25 kwietnia 2017
 2. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  No może być.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 26 września 2014