Pronazus

Średnia ocena:Brak ocen

Pronazus to jeden z nowszych suplementów diety, którego zadaniem jest udrożnienie przewodów nosowych oraz usprawnienie funkcjonowania układu oddechowego. Powstał na bazie wielu olejków roślinnych, które są bezpieczne w stosowaniu i mogą być używane dłużej niż typowe leki udrażniające nos i ułatwiające oddychanie. Zawarte w preparacie składniki nie podrażniają błony śluzowej nosa oraz nie powodują jej polekowego zapalenia. Suplement możemy zakupić w postaci aerozolu.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Pronazus przeznaczony jest dla pacjentów dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia, cierpiących na katar czy też inną infekcję przebiegającą z utrudnionym oddychaniem. Może być stosowany również w profilaktyce zakażeń układu oddechowego oraz zapalenia śluzówki nosa.

Dawkowanie

Preparat stosujemy donosowo. Zalecaną dawką w przypadku dzieci jest jedna aplikacja do każdego otworu nosowego maksymalnie raz na trzy godziny, natomiast w przypadku osób dorosłych częstotliwość tę można zwiększyć do jednej aplikacji na godzinę.

Możliwe skutki uboczne

Pronazus to łagodny wyrób, zawierający bezpieczne dla zdrowia składniki – jego stosowanie nie powinno zatem wiązać się z wystąpieniem jakichkolwiek efektów ubocznych.

Przeciwwskazania

Jedynym przeciwwskazaniem do stosowania preparatu jest alergia na którykolwiek z jego składników.

Pronazus0LekOpinie.pl2017-01-07 21:12:21Pronazus to jeden z nowszych suplementów diety, którego zadaniem jest udrożnienie przewodów nosowych oraz usprawnienie funkcjonowania układu oddechowego. Powstał na bazie wielu olejków roślinnych, które są bezpieczne w stosowaniu i mogą być używane dłużej niż typowe leki udrażniające nos i ułatwiające oddychanie. Zawarte w preparacie składniki nie podrażniają błony śluzowej nosa oraz nie powodują jej polekowego zapalenia. Suplement możemy zakupić w postaci aerozolu.
Producent:
Silvanos
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Pronazus cena, pobierz Pronazus ulotka, dedykowane Pronazus forum, wpływ Pronazus na prowadzenie pojazdów, czy Pronazus jest refundowany? - czyli Pronazus refundacja, a także interakcje Pronazus a karmienie piersią, zalecane Pronazus dawkowanie, stosowanie Pronazus w ciąży, Pronazus opinie o leku, tanie Pronazus zamienniki, interakcje leku Pronazus a alkohol.

1 opinia o Pronazus

Znasz Pronazus? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Pronazus


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Preparat przykuł moją uwagę swoją obietnicą i muszę przyznać, że ogólnie nie najgorzej się jak dotychczas spisuje. Gdyby cokolwiek się tu zmieniło dodam następny wpis.

    Autor opinii: Biernat, dodano: 25 kwietnia 2017