Physiomer

Średnia ocena:Brak ocen

Physiomer to preparat, którego zadaniem jest udrożnienie zatkanego nosa, który często jest najbardziej uciążliwym elementem każdej infekcji. W skład preparatu wchodzi aż 80 minerałów i pierwiastków śladowych, których połączone działanie zwalcza drobnoustroje kolonizujące przewodu nosowe oraz nadmiar śluzu, produkowanego przez organizm w odpowiedzi na kontakt z tymi właśnie drobnoustrojami. Preparat zakupimy pod postacią aerozolu, bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Produkt może być stosowany przez pacjentów w każdym wieku, borykających się z problemem cieknącego lub zatkanego nosa, towarzyszącego infekcjom i przeziębieniom. Dodatkowo może on być stosowany w profilaktyce schorzeń górnych dróg oddechowych.

Dawkowanie

Physiomer aplikujemy bezpośrednio do otworów nosowych. W przypadku, gdy zależy nam na utrzymaniu codziennej higieny nosa i działaniu profilaktycznym, zaleca się 1-2 aplikacje preparatu dziennie. Kiedy natomiast zależy nam na leczniczym działaniu preparatu, częstotliwość aplikacji możemy zwiększyć do 4-6 dziennie.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na bezpieczny dla organizmu skład preparatu, nie powinniśmy obawiać się wystąpienia jakichkolwiek efektów niepożądanych w trakcie kuracji.

Przeciwwskazania

Preparat nie jest przeznaczony dla pacjentów, cierpiących na nadwrażliwość na wodę morską lub którykolwiek z jego składników.

Physiomer0LekOpinie.pl2017-01-07 21:07:37Physiomer to preparat, którego zadaniem jest udrożnienie zatkanego nosa, który często jest najbardziej uciążliwym elementem każdej infekcji. W skład preparatu wchodzi aż 80 minerałów i pierwiastków śladowych, których połączone działanie zwalcza drobnoustroje kolonizujące przewodu nosowe oraz nadmiar śluzu, produkowanego przez organizm w odpowiedzi na kontakt z tymi właśnie drobnoustrojami. Preparat zakupimy pod postacią aerozolu, bez recepty.
Producent:
Goemar
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Physiomer cena, pobierz Physiomer ulotka, dedykowane Physiomer forum, wpływ Physiomer na prowadzenie pojazdów, czy Physiomer jest refundowany? - czyli Physiomer refundacja, a także interakcje Physiomer a karmienie piersią, zalecane Physiomer dawkowanie, stosowanie Physiomer w ciąży, Physiomer opinie o leku, tanie Physiomer zamienniki, interakcje leku Physiomer a alkohol.

1 opinia o Physiomer

Znasz Physiomer? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Physiomer


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Mnie nie pomogło, ale może u innych będzie działać dobrze.

    Autor opinii: Konstanty, dodano: 25 kwietnia 2017