Permen

Średnia ocena:Brak ocen

Permen to suplement diety wspomagający potencję. Zawiera wyciąg z buzdyganka naziemnego, afrodyzjaka, którego działanie podnoszące poziom testosteronu szczególnie doceniła medycyna chińska i indyjska, i żeń-szenia, którego stałe przyjmowanie ma pozytywny wpływ na męskie libido. Jest on także znany z tego, iż poprawia ukrwienie całego ciała i co za tym idzie, wspomaga osiągnięcie i utrzymanie wzwodu. Preparat zawiera w sobie również argininę – aminokwas, będący prekursorem tlenku azotu, który odgrywa bardzo ważną rolę w regulacji ciśnienia tętniczego krwi.

Permen
Średnia ocena (z 3 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Permen przeznaczony jest dla mężczyzn cierpiących na problemy z potencją.

Dawkowanie

Preparat przeznaczony jest do stosowania doustnego. Zaleca się przyjmowanie 1-2 tabletek dziennie, w trakcie lub bezpośrednio po posiłku. Należy pamiętać, że kuracja powinna trwać przynajmniej 6-8 tygodni, aby przyniosła oczekiwany skutek.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na swój naturalny skład, Permen nie powinien wywoływać żadnych efektów niepożądanych, jeżeli będzie przyjmowany zgodnie z zaleceniami.

Przeciwwskazania

Suplementu nie powinni stosować mężczyźni nadwrażliwi na którąkolwiek z substancji w nim występujących.

Permen0opinie-lek2014-03-11 18:54:28Permen to suplement diety wspomagający potencję. Zawiera wyciąg z buzdyganka naziemnego, afrodyzjaka, którego działanie podnoszące poziom testosteronu szczególnie doceniła medycyna chińska i indyjska, i żeń-szenia, którego stałe przyjmowanie ma pozytywny wpływ na męskie libido. Jest on także znany z tego, iż poprawia ukrwienie całego ciała i co za tym idzie, wspomaga osiągnięcie i utrzymanie wzwodu. Preparat zawiera w sobie również argininę – aminokwas, będący prekursorem tlenku azotu, który odgrywa bardzo ważną rolę w regulacji ciśnienia tętniczego krwi.
Producent:
Walmark
Substancja czynna:
wiele składników
Strona zawiera informacje o leku Permen cena, pobierz Permen ulotka, dedykowane Permen forum, wpływ Permen na prowadzenie pojazdów, czy Permen jest refundowany? - czyli Permen refundacja, a także interakcje Permen a karmienie piersią, zalecane Permen dawkowanie, stosowanie Permen w ciąży, Permen opinie o leku, tanie Permen zamienniki, interakcje leku Permen a alkohol.

2 opinii o Permen

Znasz Permen? Napisz opinię!

  1. W moim przypadku Permen na pewno trochę pomógł, ale liczyłem chyba na coś więcej. Owszem życie seksualne nieco się poprawiło, jednak nie powróciłem do formy sprzed kilku lat, a miałem nadzieję, że tak właśnie będzie.

    Autor opinii: Marek N., dodano: 13 października 2015
  2. Ten lek biorę tydzień i nie ma żadnych efektów.

    Autor opinii: romars, dodano: 29 grudnia 2014


Napisz swoją opinię o Permen


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność