Penigra

Średnia ocena:Brak ocen

Penigra to preparat przeznaczony dla mężczyzn, mających problemy z osiągnięciem oraz utrzymaniem erekcji. Stworzony został na bazie naturalnych składników, do których należą: wyciąg z muira puama (zwanego „drzewkiem potencji”), z boczni piłkowanej, z cytryńca chińskiego oraz z guarany. Skojarzone działanie substancji zawartych w tych roślinach wspomaga działanie układu krwionośnego mężczyzny poprzez nieznaczne podniesienie ciśnienia krwi, co z kolei ułatwia osiągnięciem wzwodu. Produkt dostępny jest bez recepty.

Penigra
Średnia ocena (z 3 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Penigra może być stosowana przez dorosłych mężczyzn, cierpiących na łagodne zaburzenia erekcji, w celu poprawy ich życia seksualnego.

Dawkowanie

Preparat przyjmujemy doustnie. Kuracja powinna trwać nie dłużej niż 10 tygodni. W trakcie jej trwania zaleca się zażywanie 1-2 kapsułek dziennie, w zależności od potrzeb. Jeżeli po upływie tego czasu nie zauważymy żadnej poprawy lub też nasz stan pogorszy się, należy udać się do lekarza.

Możliwe skutki uboczne

Penigra jest środkiem o naturalnym składzie, dlatego jej przyjmowanie nie powinno być przyczyną wystąpienia żadnych niepożądanych efektów. W celu uniknięcia nieprzyjemnych objawów zaleca się odstawienie alkoholu na czas trwania terapii.

Przeciwwskazania

Po preparat nie powinni sięgać mężczyźni ze zdiagnozowaną nadwrażliwością na którykolwiek z występujących w nim składników.

Penigra0LekOpinie.pl2014-04-29 20:48:42Penigra to preparat przeznaczony dla mężczyzn, mających problemy z osiągnięciem oraz utrzymaniem erekcji. Stworzony został na bazie naturalnych składników, do których należą: wyciąg z muira puama (zwanego „drzewkiem potencji”), z boczni piłkowanej, z cytryńca chińskiego oraz z guarany. Skojarzone działanie substancji zawartych w tych roślinach wspomaga działanie układu krwionośnego mężczyzny poprzez nieznaczne podniesienie ciśnienia krwi, co z kolei ułatwia osiągnięciem wzwodu. Produkt dostępny jest bez recepty.
Producent:
Hasco-Lek
Substancja czynna:
wiele składników
Strona zawiera informacje o leku Penigra cena, pobierz Penigra ulotka, dedykowane Penigra forum, wpływ Penigra na prowadzenie pojazdów, czy Penigra jest refundowany? - czyli Penigra refundacja, a także interakcje Penigra a karmienie piersią, zalecane Penigra dawkowanie, stosowanie Penigra w ciąży, Penigra opinie o leku, tanie Penigra zamienniki, interakcje leku Penigra a alkohol.

2 opinii o Penigra

Znasz Penigra? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Penigra


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność
  1. Czy to dobrze, że po zażyciu tego środka miewam dolegliwości z układem pokarmowym? Czy jeszcze jakaś osoba tak miewa?

    Autor opinii: Wrócisław, dodano: 25 kwietnia 2017
  2. nie zaszkodzi i nie pomoże

    Autor opinii: cichy, dodano: 12 sierpnia 2014