Pectonarex

Średnia ocena:Brak ocen

Pectonarex to lek dostępny w postaci płynu doustnego, wykazujący działanie wykrztuśne. Powstał na bazie trzech ziołowych składników aktywnych, a mianowicie: wyciągu z liści babki lancetowanej, z ziela tymianku oraz z korzenia mydlnicy lekarskiej. Połączone działanie tych substancji rozrzedza wydzielinę oskrzelową oraz stymuluje jej odkrztuszanie oraz wykazuje delikatne działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, co jest właściwością bardzo przydatną podczas różnego rodzaju infekcji.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Pectonarex przeznaczony jest dla młodzieży i osób dorosłych, cierpiących na różnego rodzaju stany zapalne i infekcje górnych dróg oddechowych, przebiegające z uciążliwym, mokrym kaszlem.

Dawkowanie

Lek stosujemy doustnie. Zalecaną dawką jest jedna łyżeczka od herbaty, przyjęta trzy razy dziennie i popita niewielką ilością wody czy herbaty. Uwaga! Przed użyciem płyn należy wstrząsnąć. Zaleca się, by ostatnia dawka była przyjęta minimum trzy godziny przed snem.

Możliwe skutki uboczne

Efekty niepożądane kuracji lekiem występują sporadycznie. Możemy do nich zaliczyć: bóle głowy, dolegliwości żołądkowo-jelitowe, złe ogólne samopoczucie czy też podrażnienie nerek.

Przeciwwskazania

Po preparat nie powinny sięgać osoby uczulone na którykolwiek z jego składników, cierpiące na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy oraz na nietolerancję fruktozy. Nie zaleca się również stosowania go w ciąży i w okresie laktacji.

Pectonarex0LekOpinie.pl2016-12-14 17:30:36Pectonarex to lek dostępny w postaci płynu doustnego, wykazujący działanie wykrztuśne. Powstał na bazie trzech ziołowych składników aktywnych, a mianowicie: wyciągu z liści babki lancetowanej, z ziela tymianku oraz z korzenia mydlnicy lekarskiej. Połączone działanie tych substancji rozrzedza wydzielinę oskrzelową oraz stymuluje jej odkrztuszanie oraz wykazuje delikatne działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne, co jest właściwością bardzo przydatną podczas różnego rodzaju infekcji.
Producent:
Herbapol
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Pectonarex cena, pobierz Pectonarex ulotka, dedykowane Pectonarex forum, wpływ Pectonarex na prowadzenie pojazdów, czy Pectonarex jest refundowany? - czyli Pectonarex refundacja, a także interakcje Pectonarex a karmienie piersią, zalecane Pectonarex dawkowanie, stosowanie Pectonarex w ciąży, Pectonarex opinie o leku, tanie Pectonarex zamienniki, interakcje leku Pectonarex a alkohol.

1 opinia o Pectonarex

Znasz Pectonarex? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Pectonarex


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Ledwie planuję zacząć brać. Za jakiś czas dodam więcej swoich przemyśleń.

    Autor opinii: Andromeda, dodano: 25 kwietnia 2017