PectoDrill

Średnia ocena:Brak ocen

PectoDrill to dostępny bez recepty lek o działaniu wykrztuśnym – doskonale sprawdza się w łagodzeniu mokrego kaszlu. Jego substancją aktywną jest karbocysteina. Jej głównym zadaniem jest rozrzedzanie wydzieliny, zalegającej w drogach oddechowych, co sprzyja jej usuwaniu. Dodatkowo, karbocysteina stymuluje rzęski nabłonka, wyścielającego drogi oddechowe do usuwania zalegającej wydzieliny. Lek możemy zakupić w postaci tabletek do żucia lub syropu.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

PectoDrill może być stosowany u pacjentów dorosłych oraz u dzieci powyżej 2. roku życia, w celu łagodzenia objawów infekcji, takich jak mokry kaszel, przebiegający z zaleganiem dużej ilości wydzieliny śluzowej w drogach oddechowych.

Dawkowanie

Lek jest przeznaczony do stosowania doustnego. W przypadku stosowania go w tabletkach, zaleca się żucie jednej tabletki 3 razy na dobę. Dawkowanie syropu uzależnione jest od wieku pacjenta – dzieciom w wieku 2-6 lat zaleca się podawanie 1/2-1 łyżeczki syropu 2 razy dziennie, dzieciom w wieku 6-12 lat – 1 łyżeczki 3 razy dziennie, natomiast młodzieży oraz osobom dorosłym – 1 łyżki syropu 3 razy dziennie, a po rozrzedzeniu wydzieliny 2 łyżeczek również 3 razy dziennie.

Możliwe skutki uboczne

Preparat może sporadycznie przyczynić się do wystąpienia efektów niepożądanych, takich jak: różnego rodzaju dolegliwości żołądkowo-jelitowe, a także bóle i zawroty głowy.

Przeciwwskazania

Po lek nie powinny sięgać osoby nadwrażliwe na którykolwiek z jego składników. Nie będzie on również odpowiedni dla pacjentów cierpiących na chorobę wrzodową żołądka lub dwunastnicy.

PectoDrill0LekOpinie.pl2016-12-14 17:28:12PectoDrill to dostępny bez recepty lek o działaniu wykrztuśnym – doskonale sprawdza się w łagodzeniu mokrego kaszlu. Jego substancją aktywną jest karbocysteina. Jej głównym zadaniem jest rozrzedzanie wydzieliny, zalegającej w drogach oddechowych, co sprzyja jej usuwaniu. Dodatkowo, karbocysteina stymuluje rzęski nabłonka, wyścielającego drogi oddechowe do usuwania zalegającej wydzieliny. Lek możemy zakupić w postaci tabletek do żucia lub syropu.
Producent:
Pierre Fabre
Substancja czynna:
karbocysteina
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku PectoDrill cena, pobierz PectoDrill ulotka, dedykowane PectoDrill forum, wpływ PectoDrill na prowadzenie pojazdów, czy PectoDrill jest refundowany? - czyli PectoDrill refundacja, a także interakcje PectoDrill a karmienie piersią, zalecane PectoDrill dawkowanie, stosowanie PectoDrill w ciąży, PectoDrill opinie o leku, tanie PectoDrill zamienniki, interakcje leku PectoDrill a alkohol.

1 opinia o PectoDrill

Znasz PectoDrill? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o PectoDrill


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność
  1. Po sprawdzeniu produktów innych firm stwierdzam, że na moją osobę najkorzystniej wpływa właśnie ten specyfik. W związku z tym uważam go za godny zakupu.

    Autor opinii: Radosława, dodano: 25 kwietnia 2017