Omecardin

Średnia ocena:Brak ocen

Omecardin to suplement diety wspomagający funkcjonowanie naszego serca oraz całego układu krwionośnego. Zawiera w swoim składzie olej rybi, który jest niezwykle bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 – EPA i DHA, odpowiedzialne za usprawnienie pracy serca, obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, poprawę elastyczności naczyń krwionośnych, obniżenie poziomu cholesterolu oraz zapobiegnięcie jego odkładaniu się w ścianach naczyń, co może prowadzić do groźnych zmian miażdżycowych oraz zawału mięśnia sercowego.

Omecardin
Średnia ocena (z 3 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Suplement polecany jest pacjentom, których dieta jest uboga w nienasycone kwasy tłuszczowe, zaś bogata w tłuszcze zwierzęce, a także osobom pragnącym wyregulować swój poziom cholesterolu oraz usprawnić funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

Dawkowanie

Omecardin należy przyjmować doustnie. Zalecana dawka preparatu to jedna kapsułka przyjęta w trakcie posiłku i popita dużą ilością wody.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na swój naturalny skład, preparat nie powinien wywołać u nas żadnych skutków ubocznych, jednakże w przypadku zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących objawów, należy przerwać kurację i udać się do lekarza.

Przeciwwskazania

Suplementacji nie powinni rozpoczynać pacjenci cierpiący na nietolerancję któregokolwiek ze składników Omecardinu oraz cierpiący na zaburzenia funkcjonowania wątroby. Wskazane jest, by kobiety w ciąży i karmiące piersią skonsultowały możliwość przyjmowania suplementu z lekarzem.

Omecardin0LekOpinie.pl2014-07-31 20:21:29Omecardin to suplement diety wspomagający funkcjonowanie naszego serca oraz całego układu krwionośnego. Zawiera w swoim składzie olej rybi, który jest niezwykle bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 – EPA i DHA, odpowiedzialne za usprawnienie pracy serca, obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, poprawę elastyczności naczyń krwionośnych, obniżenie poziomu cholesterolu oraz zapobiegnięcie jego odkładaniu się w ścianach naczyń, co może prowadzić do groźnych zmian miażdżycowych oraz zawału mięśnia sercowego.
Producent:
Biofarm
Substancja czynna:
olej rybi
Strona zawiera informacje o leku Omecardin cena, pobierz Omecardin ulotka, dedykowane Omecardin forum, wpływ Omecardin na prowadzenie pojazdów, czy Omecardin jest refundowany? - czyli Omecardin refundacja, a także interakcje Omecardin a karmienie piersią, zalecane Omecardin dawkowanie, stosowanie Omecardin w ciąży, Omecardin opinie o leku, tanie Omecardin zamienniki, interakcje leku Omecardin a alkohol.

2 opinii o Omecardin

Znasz Omecardin? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Omecardin


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Gdzie znajduje się lista interakcji dla tego środka?

    Autor opinii: Dobrocha, dodano: 25 kwietnia 2017
  2. Bardzo dobry i skuteczny.

    Autor opinii: Anonim, dodano: 17 października 2014