Obstilax

Średnia ocena:Brak ocen

Obstilax to suplement diety ułatwiający wypróżnianie. Działa on na dwa sposoby – po pierwsze stymuluje receptory ściany jelita do wydzielania większej ilości wody do jego światła, co zwiększa objętość kału i sprzyja jego wydaleniu, po drugie natomiast przyspiesza perystaltykę, czyli ruchy robaczkowe jelit. Podwójne działanie zawdzięcza on dwóm substancjom aktywnym – senesowi oraz rzewieniowi. Suplement zakupimy bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat może być stosowany przez pacjentów, którzy ukończyli 12. rok życia. Należy go zażywać wyłącznie doraźnie, w przypadku zaparć lub utrudnionej defekacji.

Dawkowanie

Obstilax jest przeznaczony do stosowania doustnego. Ze względu na to, żę działanie suplementu następuje po ok. 8-12 godzinach od przyjęcia tabletki, zaleca się zażywanie jej przed snem. Pamiętajmy, że podczas suplementacji należy w odpowiednim stopniu nawadniać organizm.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli preaprat stosujemy zgodnie z zaleceniami, czyli doraźnie, nie powinny wystąpić u nas żadne niepożądane objawy. W przypadku przewlekłego stosowania możemy doświadczyć atonii jelit, krwiomoczu, białkomoczu oraz zaburzenia równowagi elektrolitowej w organizmie.

Przeciwwskazania

Obstilax nie jest przeznaczony dla osób uczulonych na którykolwiek z jego składników, zażywających glikozydy naparstnicy i inne leki przeciwarytmiczne, diuretyki tiazydowe, steroidy czy też preparaty na bazie korzenia lukrecji.

Obstilax0LekOpinie.pl2016-11-12 21:59:14Obstilax to suplement diety ułatwiający wypróżnianie. Działa on na dwa sposoby – po pierwsze stymuluje receptory ściany jelita do wydzielania większej ilości wody do jego światła, co zwiększa objętość kału i sprzyja jego wydaleniu, po drugie natomiast przyspiesza perystaltykę, czyli ruchy robaczkowe jelit. Podwójne działanie zawdzięcza on dwóm substancjom aktywnym – senesowi oraz rzewieniowi. Suplement zakupimy bez recepty.
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Obstilax cena, pobierz Obstilax ulotka, dedykowane Obstilax forum, wpływ Obstilax na prowadzenie pojazdów, czy Obstilax jest refundowany? - czyli Obstilax refundacja, a także interakcje Obstilax a karmienie piersią, zalecane Obstilax dawkowanie, stosowanie Obstilax w ciąży, Obstilax opinie o leku, tanie Obstilax zamienniki, interakcje leku Obstilax a alkohol.

1 opinia o Obstilax

Znasz Obstilax? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Obstilax


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Mnie nieco polepszyło się, jednak możliwe, że to rzecz zależna od osoby. Ale sprawdzić zawsze można. Jeśli o mnie chodzi to mogę polecić. Pozdrawiam!

    Autor opinii: Bartłomiej, dodano: 25 kwietnia 2017