Niko-Lek

Średnia ocena:Brak ocen

Niko-Lek to preparat stworzony z myślą o pacjentach, pragnących rzucić palenie. W jego składzie znajdują się niewielkie dawki nikotyny, które, choć nieporównywalnie mniejsze do ilości nikotyny zawartej w papierosie, pomagają zwalczyć potrzebę sięgnięcia po niego i jednocześnie zmniejszają objawy zespołu odstawiennego, takie jak: drażliwość, niepokój czy obniżenie nastroju. Produkt możemy zakupić pod postacią gumy do żucia.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Niko-Lek przeznaczony jest dla osób, którym zależy na rzuceniu palenia. Ze względu na zawartość nikotyny powinny stosować go wyłącznie osoby dorosłe.

Dawkowanie

Preparat stosujemy doustnie, żując gumę ok. 30 min, aż do momentu poczucia mrowienia w jamie ustnej lub ustąpienia objawów zespołu odstawiennego. Zaleca się zażywanie jak najmniejszej ilości tabletek, przy czym maksymalną dawką jest 48 mg preparatu (czyli 24 tabletki po 2 mg).

Możliwe skutki uboczne

Efekty niepożądane kuracji preparatem występują zazwyczaj w przypadku jego przedawkowania. Zaliczamy do nich: bóle i zawroty głowy, różnego typu dolegliwości żołądkowo-jelitowe, obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, skórne reakcje alergiczne czy zaburzenia słuchu.

Przeciwwskazania

Pacjenci cierpiący na choroby serca, cukrzycę, choroby tarczycy oraz schorzenia nadnerczy przed rozpoczęciem kuracji powinny zasięgnąć porady lekarza. Po preparat nie powinny sięgać osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Niko-Lek0LekOpinie.pl2016-12-20 17:21:42Niko-Lek to preparat stworzony z myślą o pacjentach, pragnących rzucić palenie. W jego składzie znajdują się niewielkie dawki nikotyny, które, choć nieporównywalnie mniejsze do ilości nikotyny zawartej w papierosie, pomagają zwalczyć potrzebę sięgnięcia po niego i jednocześnie zmniejszają objawy zespołu odstawiennego, takie jak: drażliwość, niepokój czy obniżenie nastroju. Produkt możemy zakupić pod postacią gumy do żucia.
Producent:
USP Zdrowie
Substancja czynna:
nikotyna
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Niko-Lek cena, pobierz Niko-Lek ulotka, dedykowane Niko-Lek forum, wpływ Niko-Lek na prowadzenie pojazdów, czy Niko-Lek jest refundowany? - czyli Niko-Lek refundacja, a także interakcje Niko-Lek a karmienie piersią, zalecane Niko-Lek dawkowanie, stosowanie Niko-Lek w ciąży, Niko-Lek opinie o leku, tanie Niko-Lek zamienniki, interakcje leku Niko-Lek a alkohol.

1 opinia o Niko-Lek

Znasz Niko-Lek? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Niko-Lek


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Dla mnie w miarę OK.

    Autor opinii: Saba, dodano: 25 kwietnia 2017