Nervoheel N

Średnia ocena:Brak ocen

Nervoheel N to złożony preparat homeopatyczny, pomagający złagodzić napięcie nerwowe. Jego starannie dobrane składniki współdziałają ze sobą i wywierają pozytywny wpływ na nasz układ nerwowy, uspokajając nas i wyciszając. Preparat ułatwia również zasypianie, poprawia koncentrację i pamięć. Dostępny jest bez recepty pod postacią tabletek podjęzykowych.

Nervoheel N
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Nervoheel N stosujemy w zaburzeniach psychosomatycznych, w stanach napięcia psychicznego oraz w nerwicy klimakterycznej.

Dawkowanie

Przyjmujemy podjęzykowo 1 tabletkę trzy razy dziennie, niezależnie od posiłków.

Możliwe skutki uboczne

Przy właściwym stosowaniu suplement Nervoheel N nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Przeciwwskazania

Preparatu Nervoheel N nie powinny stosować osoby uczulone na brom i dzieci poniżej 12. roku życia. Jeżeli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, przed zastosowaniem go skonsultuj się z lekarzem.

Nervoheel NunratedLekOpinie.pl2013-12-25 19:36:16Nervoheel N to złożony preparat homeopatyczny, pomagający złagodzić napięcie nerwowe. Jego starannie dobrane składniki współdziałają ze sobą i wywierają pozytywny wpływ na nasz układ nerwowy, uspokajając nas i wyciszając. Preparat ułatwia również zasypianie, poprawia koncentrację i pamięć. Dostępny jest bez recepty pod postacią tabletek podjęzykowych.
Producent:
Heel
Strona zawiera informacje o leku Nervoheel N cena, pobierz Nervoheel N ulotka, dedykowane Nervoheel N forum, wpływ Nervoheel N na prowadzenie pojazdów, czy Nervoheel N jest refundowany? - czyli Nervoheel N refundacja, a także interakcje Nervoheel N a karmienie piersią, zalecane Nervoheel N dawkowanie, stosowanie Nervoheel N w ciąży, Nervoheel N opinie o leku, tanie Nervoheel N zamienniki, interakcje leku Nervoheel N a alkohol.

1 opinia o Nervoheel N

Znasz Nervoheel N? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Nervoheel N


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Używam i może być. Pozdrowienia.

    Autor opinii: Tekla, dodano: 25 kwietnia 2017