NervoCalm

Średnia ocena:

NervoCalm to suplement diety o działaniu delikatnie uspokajającym oraz pozwalającym zachować jasność umysłu w stresujących sytuacjach. Zawiera w swoim składzie wyciąg z szyszek chmielu, liści melisy oraz różeńca górskiego, których połączone działanie ułatwia odprężenie, złagodzenie napięcia nerwowego i równocześnie poprawia percepcję. Dodatkowo preparat dostarcza nam witamin z grupy B, magnezu oraz miedzi, czyli substancji usprawniających działanie układu nerwowego oraz zmniejszających uczucie zmęczenia i osłabienia.

NervoCalm
Średnia ocena (z 3 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Produkt przeznaczony jest dla pacjentów dorosłych, pragnących wzbogacić swoją dietę w witaminy, minerały oraz związki poprawiające nastrój, dające możliwość zrelaksowania się przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich funkcji poznawczych umysłu.

Dawkowanie

NervoCalm zażywamy doustnie. Tabletkę należy połknąć i popić dużą ilością wody, niezależnie od spożywanego posiłku. Zaleca się przyjmowanie 1-2 tabletek dziennie, przy czym należy pamiętać, by nie przekraczać tej dawki.

Możliwe skutki uboczne

Preparat został stworzony na bazie składników, które nie powinny wywoływać żadnych skutków ubocznych, jeżeli zażywa się go zgodnie z zaleceniami.

Przeciwwskazania

Suplementacja NervoCalmem nie jest wskazana dla pacjentów uczulonych na którykolwiek z jego składników. Zaleca się, by kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zażyciem preparatu zasięgnęły opinii lekarza.

NervoCalm0LekOpinie.pl2014-07-29 16:04:26NervoCalm to suplement diety o działaniu delikatnie uspokajającym oraz pozwalającym zachować jasność umysłu w stresujących sytuacjach. Zawiera w swoim składzie wyciąg z szyszek chmielu, liści melisy oraz różeńca górskiego, których połączone działanie ułatwia odprężenie, złagodzenie napięcia nerwowego i równocześnie poprawia percepcję. Dodatkowo preparat dostarcza nam witamin z grupy B, magnezu oraz miedzi, czyli substancji usprawniających działanie układu nerwowego oraz zmniejszających uczucie zmęczenia i osłabienia.
Producent:
Lek-am
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
,
Strona zawiera informacje o leku NervoCalm cena, pobierz NervoCalm ulotka, dedykowane NervoCalm forum, wpływ NervoCalm na prowadzenie pojazdów, czy NervoCalm jest refundowany? - czyli NervoCalm refundacja, a także interakcje NervoCalm a karmienie piersią, zalecane NervoCalm dawkowanie, stosowanie NervoCalm w ciąży, NervoCalm opinie o leku, tanie NervoCalm zamienniki, interakcje leku NervoCalm a alkohol.

2 opinii o NervoCalm

Znasz NervoCalm? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o NervoCalm


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Mnie nie pomógł, ale może u innych będzie działać.

  Autor opinii: Żegota, dodano: 25 kwietnia 2017
 2. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Dobry i sprawdzony przez mnie suplement diety – polecam osobom narażonym na stres w pracy. Wycisza, ale można pracować, bo nie otumania. Ma ciekawy, wzbogacony skład. Niedrogi, przystępna cena.

  Autor opinii: Marusia, dodano: 25 listopada 2014