NeoPersen

Średnia ocena:

NeoPersen to suplement diety pomagający w zredukowaniu stresu i napięcia nerwowego, na które jesteśmy narażeni w codziennym życiu. Zawiera w sobie wyciąg z melisy, od wieków stosowanej w celu uspokajającym i ułatwiającym zasypianie, cynamonowca cejlońskiego, używanego również jako przyprawy, mięty pieprzowej oraz witaminy B, której pozytywny wpływ na nasze samopoczucie ciągle nie jest dostatecznie doceniany. Należy jednak pamiętać, że NeoPersen pomoże nam jedynie delikatnie się wyciszyć, nie zlikwiduje natomiast skutków długotrwałego, męczącego stresu.

NeoPersen
Średnia ocena (z 5 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych żyjących w stresie, w celu złagodzenia jego objawów.

Dawkowanie

Zalecana dawka dzienna suplementu to 1 tabletka popita wodą, przyjęta niezależnie od spożywanych posiłków.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli stosujemy Persen zgodnie z zaleceniami, nie powinniśmy doświadczyć żadnych efektów niepożądanych.

Przeciwwskazania

Suplement nie jest przeznaczony dla osób nadwrażliwych na którąkolwiek z substancji w nim występujących, a także dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Pamiętajmy, by nie stosować go jako substytutu zróżnicowanej diety.

NeoPersen0LekOpinie.pl2014-02-21 22:03:10NeoPersen to suplement diety pomagający w zredukowaniu stresu i napięcia nerwowego, na które jesteśmy narażeni w codziennym życiu. Zawiera w sobie wyciąg z melisy, od wieków stosowanej w celu uspokajającym i ułatwiającym zasypianie, cynamonowca cejlońskiego, używanego również jako przyprawy, mięty pieprzowej oraz witaminy B, której pozytywny wpływ na nasze samopoczucie ciągle nie jest dostatecznie doceniany. Należy jednak pamiętać, że NeoPersen pomoże nam jedynie delikatnie się wyciszyć, nie zlikwiduje natomiast skutków długotrwałego, męczącego stresu.
Producent:
Master Pharm
Substancja czynna:
wiele składników
Strona zawiera informacje o leku NeoPersen cena, pobierz NeoPersen ulotka, dedykowane NeoPersen forum, wpływ NeoPersen na prowadzenie pojazdów, czy NeoPersen jest refundowany? - czyli NeoPersen refundacja, a także interakcje NeoPersen a karmienie piersią, zalecane NeoPersen dawkowanie, stosowanie NeoPersen w ciąży, NeoPersen opinie o leku, tanie NeoPersen zamienniki, interakcje leku NeoPersen a alkohol.

4 opinii o NeoPersen

Znasz NeoPersen? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o NeoPersen


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Dopiero chcę zacząć przyjmować. Wkrótce powiem więcej informacji.

  Autor opinii: Broniwoj, dodano: 25 kwietnia 2017
 2. Dla mnie ten suplement to rewelacja :) Nigdy wcześniej nie brałam leków na uspokojenie mimo bardzo dużej podatności na stres. Teraz, gdy czuję, że coś mnie w ciągu dnia przerasta, biorę szybko Neopersen. Może to efekt placebo, ale już po chwili jestem spokojna, wyciszona i…zadowolona! Przestałam odczuwać stres w codziennych sytuacjach, które wcześniej sprawiały, że stale narzekałam i byłam poirytowana. Mnie ten lek nie usypia – wręcz przeciwnie – nie odczuwam zmęczenia gdy go zażyję. Nie chce mi się spać, a następnego dnia mimo pobudki o 5 rano jestem rześka i zadowolona. Drugi skutek uboczny jaki odczuwam dotyczy układu pokarmowego.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 7 grudnia 2014
 3. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Użyłem go kilka razy, zero rezultatu, w końcu to suplement diety czyli nikt nawet nie sprawdził czy on działa i czy ma taki skład. Dziwnym trafem jak otworzy się plastikową kapsułkę w środku jest bezbarwny brązowy proszek, uwaga: sztucznie barwiony, po co sztucznie? Aby ukryć że nie ma tam ani grama ekstraktu szyszek chmielu, ziela melisy, owoców głogu czy kwiatu lipy? Oczywiście proszek nie ma zapachu, też dziwne. No i można zażyć tylko 1 kapsułkę dziennie.

  Autor opinii: Piotr, dodano: 30 września 2014
 4. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Wczoraj zakupiłem lek po zapoznaniu się z opiniami lekarza i pacjentów. Zatem stwierdzam, że jestem pod wrażeniem. Wieczorem, po kolacji, na około trzy godziny przed snem, zażyłem tabletkę. Działanie poczułem niemalże natychmiast, już po kilku minutach! Zaczął wypełniać mnie spokój, ale i senność. Mój sen trwał prawie osiem godzin, był ciągły, a kiedy usłyszałem dźwięk budzika miałem kłopot ze wstaniem. Pomogła mi modlitwa i tradycyjnie uprawiana poranna gimnastyka. Do czasu. Około g. 7 zażyłem drugą, przed kawą. I podobne wrażenie – relaks, spokój, opanowanie. W pracy, wykonuję w trybie siedzącym, obsługując petentów, już po pół godzinie zaparzyłem kawę, gdyż zaczęła ogarniać mnie senność. Niedawno wypiłem drugą, czego – raczej – nie praktykuję. Uważam ten lek za mocny. Podejrzewam, iż po czasie organizm przyzwyczai się i tolerancja wzrośnie. Pani magister zachęcała mnie do Forte. Dobrze, że posłuchałem swego rozsądku.

  Autor opinii: Maksymilian, dodano: 25 czerwca 2014