NeoAzarina

Średnia ocena:Brak ocen

NeoAzarina to silnie działający lek przeciwkaszlowy. Stworzony został na bazie fosforanu kodeiny – związku, który oddziałuje bezpośrednio na ośrodek oddechowy w centralnym układzie nerwowym i hamuje odruch kaszlu, zaś w większych dawkach daje także efekt przeciwbólowy. Dodatkowym składnikiem leku jest wyciąg z ziela tymianku, który również działa przeciwkaszlowo, jednak bez porównania słabiej niż kodeina. NeoAzarina dostępna jest w tabletkach, bez recepty.

NeoAzarina
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat stworzony został z myślą o pacjentach, którzy ukończyli 12. rok życia, cierpiącym na nieżyty dróg oddechowych, przebiegające z silnymi napadami kaszlu, zwłaszcza występującymi w godzinach nocnych. Można również podawać go dzieciom powyżej 6. roku życia, jednak dopiero na wyraźne wskazanie lekarza.

Dawkowanie

Lek stosujemy doustnie. Jedną lub dwie jego tabletki połykamy do trzech razy dziennie, w zależności od stopnia nasilenia objawów. Pamiętajmy, by kuracja nie trwała dłużej niż tydzień, ze względu na ryzyko uzależnienia.

Możliwe skutki uboczne

Po zastosowaniu NeoAzariny możemy doświadczyć objawów takich jak: uczucie suchości w jamie ustnej, nudności, wymioty, zaparcia, skórne reakcje alergiczne oraz kłopoty ze snem.

Przeciwwskazania

Pacjenci cierpiący na napady astmy oskrzelowej, przewlekłe zaparcia, zaburzenia oddychania oraz ostrą niewydolność oddechową powinni przed rozpoczęciem kuracji skonsultować się z lekarzem. Przeciwwskazaniem do stosowania leku jest ciąża, karmienie piersią oraz nadwrażliwość na choć jeden z jego składników.

NeoAzarina0LekOpinie.pl2014-11-01 22:45:04NeoAzarina to silnie działający lek przeciwkaszlowy. Stworzony został na bazie fosforanu kodeiny – związku, który oddziałuje bezpośrednio na ośrodek oddechowy w centralnym układzie nerwowym i hamuje odruch kaszlu, zaś w większych dawkach daje także efekt przeciwbólowy. Dodatkowym składnikiem leku jest wyciąg z ziela tymianku, który również działa przeciwkaszlowo, jednak bez porównania słabiej niż kodeina. NeoAzarina dostępna jest w tabletkach, bez recepty.
Producent:
Herbapol
Strona zawiera informacje o leku NeoAzarina cena, pobierz NeoAzarina ulotka, dedykowane NeoAzarina forum, wpływ NeoAzarina na prowadzenie pojazdów, czy NeoAzarina jest refundowany? - czyli NeoAzarina refundacja, a także interakcje NeoAzarina a karmienie piersią, zalecane NeoAzarina dawkowanie, stosowanie NeoAzarina w ciąży, NeoAzarina opinie o leku, tanie NeoAzarina zamienniki, interakcje leku NeoAzarina a alkohol.

1 opinia o NeoAzarina

Znasz NeoAzarina? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o NeoAzarina


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Preparat przykuł moją uwagę swoją obietnicą i muszę przyznać, że ogólnie przyzwoicie się póki co spisuje. Gdyby coś się tu zmieniło dodam następny komentarz.

    Autor opinii: Wirginiusz, dodano: 25 kwietnia 2017