NeoAfrin

Średnia ocena:Brak ocen

NeoAfrin to lek stosowany w leczeniu przeziębienia lub kataru siennego. Zawiera w swoim składzie siarczan pseudoefedryny i maleinian deksbromfeniraminy. Ich połączone działanie zapewnia nam udrożnienie nosa, poprzez obkurczenie naczyń i śluzówki przewodu oddechowego, a także złagodzenie innych objawów przeziębienia, do których należy uczucie swędzenia w gardle, łzawienie oczu, często obecne podczas kataru na tle alergicznym, wyciek wydzieliny z nosa lub też wzmożone kichanie. Lek możemy kupić pod postacią tabletek o przedłużonym działaniu, dostępnych bez recepty.

NeoAfrin
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

NeoAfrin polecany jest osobom powyżej 12. roku życia, cierpiącym na katar na tle alergicznym, przeziębienie bądź też podczas zapalenia zatok.

Dawkowanie

Na początku kuracji zaleca się przyjmowanie po jednej tabletce rano i wieczorem. W momencie kiedy dostrzeżemy poprawę stanu zdrowia, należy zmniejszyć dawkę leku do jednej tabletki na dobę.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na zawartość silnie działających substancji, NeoAfrin może wywołać u nas pewne objawy niepożądane. Należą do nich: ból i zawroty głowy, drżenia, drgawki, kołatania serca, bóle dusznicowe, arytmia, nudności, wymioty, zmiany w ilości wydalanego moczu, zaburzenia oddychania, suchość błon śluzowych w nosie, zaburzenia snu, wysypka, nadwrażliwość na światło słoneczne, zmiany w apetycie, pokrzywka, kurcze mięśni, ból w klatce piersiowej, niepokój, bladość lub zaczerwienienie skóry lub też uczucie ogólnego osłabienia. Podczas kuracji nie należy prowadzić samochodu oraz obsługiwać maszyn.

Przeciwwskazania

Preparat nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na choć jeden z jego składników. Chorzy cierpiący na jaskrę, niedrożność pęcherza moczowego, wrzody, przerost gruczołu krokowego, dławicę piersiową, nadczynność tarczycy, cukrzycę, nietolerancję pewnych cukrów, bądź schorzenia układu krwionośnego, powinni o swoim stanie powiedzieć lekarzowi. Bardzo ważne będzie także poinformowanie specjalisty o wszystkich przyjmowanych lekach, ponieważ z wieloma z nich NeoAfrin nie może być stosowany równocześnie. Preparatu nie powinny także przyjmować kobiety w ciąży i karmiące piersią, ze względu na ryzyko zaszkodzenia dziecku.

NeoAfrin0LekOpinie.pl2014-02-21 21:59:39NeoAfrin to lek stosowany w leczeniu przeziębienia lub kataru siennego. Zawiera w swoim składzie siarczan pseudoefedryny i maleinian deksbromfeniraminy. Ich połączone działanie zapewnia nam udrożnienie nosa, poprzez obkurczenie naczyń i śluzówki przewodu oddechowego, a także złagodzenie innych objawów przeziębienia, do których należy uczucie swędzenia w gardle, łzawienie oczu, często obecne podczas kataru na tle alergicznym, wyciek wydzieliny z nosa lub też wzmożone kichanie. Lek możemy kupić pod postacią tabletek o przedłużonym działaniu, dostępnych bez recepty.
Producent:
Schering-Plough
Substancja czynna:
feniramina, pseudoefedryna
Strona zawiera informacje o leku NeoAfrin cena, pobierz NeoAfrin ulotka, dedykowane NeoAfrin forum, wpływ NeoAfrin na prowadzenie pojazdów, czy NeoAfrin jest refundowany? - czyli NeoAfrin refundacja, a także interakcje NeoAfrin a karmienie piersią, zalecane NeoAfrin dawkowanie, stosowanie NeoAfrin w ciąży, NeoAfrin opinie o leku, tanie NeoAfrin zamienniki, interakcje leku NeoAfrin a alkohol.

1 opinia o NeoAfrin

Znasz NeoAfrin? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o NeoAfrin


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Po przerobieniu wyrobów innych firm stwierdzam, iż na moją osobę najlepiej wpływa dokładnie ten specyfik. Dlatego też uważam go za godny polecenia.

    Autor opinii: Mamert, dodano: 25 kwietnia 2017