Neo-Angin

Średnia ocena:Brak ocen

Neo-Angin to lek skutecznie zwalczający ból gardła o różnorodnym pochodzeniu. Jego substancje aktywne to: alkohol 2,4-dichlorobenzylowy oraz amylometakrezol. Związki te dają efekt przeciwzapalny, przeciwgrzybiczy, a także zwalczają zakażenia spowodowane bakteriami zarówno Gram-dodatnimi jak i Gram-ujemnymi. Dodatkowo zawarty w leku lewomentol zapewnia uczucie schłodzenia oraz ma delikatne działanie znieczulające. Preparat dostępny jest bez recepty, w postaci pastylek do ssania.

Neo-Angin
Średnia ocena (z 3 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Neo-Angin stworzony został z myślą o pacjentach powyżej 6. roku życia, cierpiących na ból gardła wywołany zakażeniami bakteryjnymi, grzybiczymi oraz stanami zapalnymi jamy ustnej i gardła.

Dawkowanie

Lek stosujemy doustnie. Zaleca się ssanie jednej tabletki co 2-3 godziny aż do ustąpienia objawów, przy czym należy pamiętać, że maksymalna dawka dobowa to 6 tabletek. Nie wolno jej przekraczać.

Możliwe skutki uboczne

Część pacjentów będących w trakcie kuracji Neo-Anginem uskarżała się na jej efekty niepożądane, do których należały podrażnienia przewodu pokarmowego oraz jamy ustnej, a także sporadycznie reakcje alergiczne.

Przeciwwskazania

Leku nie powinni stosować pacjenci wykazujący reakcje nadwrażliwości w kontakcie z którymkolwiek z jego składników, a także osoby z nietolerancją fruktozy. Zaleca się, by kobiety w ciąży i karmiące piersią przed rozpoczęciem terapii zasięgnęły porady lekarza.

Neo-Angin0LekOpinie.pl2014-10-18 17:36:09Neo-Angin to lek skutecznie zwalczający ból gardła o różnorodnym pochodzeniu. Jego substancje aktywne to: alkohol 2,4-dichlorobenzylowy oraz amylometakrezol. Związki te dają efekt przeciwzapalny, przeciwgrzybiczy, a także zwalczają zakażenia spowodowane bakteriami zarówno Gram-dodatnimi jak i Gram-ujemnymi. Dodatkowo zawarty w leku lewomentol zapewnia uczucie schłodzenia oraz ma delikatne działanie znieczulające. Preparat dostępny jest bez recepty, w postaci pastylek do ssania.
Producent:
Divapharma
Substancja czynna:
wiele składników
Strona zawiera informacje o leku Neo-Angin cena, pobierz Neo-Angin ulotka, dedykowane Neo-Angin forum, wpływ Neo-Angin na prowadzenie pojazdów, czy Neo-Angin jest refundowany? - czyli Neo-Angin refundacja, a także interakcje Neo-Angin a karmienie piersią, zalecane Neo-Angin dawkowanie, stosowanie Neo-Angin w ciąży, Neo-Angin opinie o leku, tanie Neo-Angin zamienniki, interakcje leku Neo-Angin a alkohol.

2 opinii o Neo-Angin

Znasz Neo-Angin? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Neo-Angin


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Jest OK, raczej polecam.

    Autor opinii: Kanizjusz, dodano: 25 kwietnia 2017
  2. Przez wiele lat na bóle gardła stosowałam zupełnie inne tabletki, ale ostatnio przez przypadek kupiłam Neo-Angin i bardzo mnie zaskoczyła jak szybko zadziałał. Co prawda, ból gardła nie był aż tak uporczywy, ale w przypadku innych tabletek musiałam ich zwykle zażyć kilka, a teraz wystarczyły mi dwie. Oczywiście wypróbuję go jeszcze kiedyś na gorsze bóle i wtedy okaże się czy jest naprawdę skuteczny, ale na razie jestem zadowolona, że na niego trafiłam.

    Autor opinii: toralka, dodano: 13 października 2015