Menocaps

Średnia ocena:Brak ocen

Menocaps to suplement diety, którego przeznaczeniem jest uzupełnienie diety kobiet dojrzałych w związki łagodzące objawy menopauzy. Zawiera w swoim składzie wyciąg z nasion lucerny oraz izoflawony sojowe. Substancje te redukują nieprzyjemne objawy klimakterium, takie jak: uderzenia gorąca, zaczerwienie twarzy, wzmożone pocenie się czy też wahania nastrojów. Preparat zakupimy w postaci kapsułek, bez recepty.

Menocaps
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Menocaps stworzony został z myślą o kobietach przechodzących okres menopauzy, może być również stosowany przez mężczyzn, w trakcie andropauzy.

Dawkowanie

Preparat jest przeznaczony do zażywania doustnego. Zalecaną jego dawką są trzy kapsułki dziennie, połknięte w całości i popite dużą ilością wody. Menocaps można przyjmować niezależnie od spożywanych posiłków.

Możliwe skutki uboczne

Produkt został stworzony na bazie naturalnych składników, dlatego jego stosowanie nie powinno wiązać się z ryzykiem wystąpienia jakichkolwiek niepożądanych objawów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących reakcji organizmu, należy udać się do lekarza.

Przeciwwskazania

Po Menocaps nie powinny sięgać osoby nadwrażliwe na chociaż jedną z występujących w nim substancji, ze względu na ryzyko wystąpienia groźnych objawów alergii.

Menocaps0LekOpinie.pl2015-02-22 19:27:41Menocaps to suplement diety, którego przeznaczeniem jest uzupełnienie diety kobiet dojrzałych w związki łagodzące objawy menopauzy. Zawiera w swoim składzie wyciąg z nasion lucerny oraz izoflawony sojowe. Substancje te redukują nieprzyjemne objawy klimakterium, takie jak: uderzenia gorąca, zaczerwienie twarzy, wzmożone pocenie się czy też wahania nastrojów. Preparat zakupimy w postaci kapsułek, bez recepty.
Producent:
Herbapol
Substancja czynna:
izoflawony sojowe
Przeznaczenie:
,
Strona zawiera informacje o leku Menocaps cena, pobierz Menocaps ulotka, dedykowane Menocaps forum, wpływ Menocaps na prowadzenie pojazdów, czy Menocaps jest refundowany? - czyli Menocaps refundacja, a także interakcje Menocaps a karmienie piersią, zalecane Menocaps dawkowanie, stosowanie Menocaps w ciąży, Menocaps opinie o leku, tanie Menocaps zamienniki, interakcje leku Menocaps a alkohol.

1 opinia o Menocaps

Znasz Menocaps? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Menocaps


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Mnie najprawdopodobniej ulżyło, lecz może to rzecz indywidualna. Ale kosztowo wychodzi chyba korzystnie, więc wiele do stracenia nie ma.

    Autor opinii: Efrem, dodano: 25 kwietnia 2017