Maxigra

Średnia ocena:

Maxigra to polski odpowiednik Viagry – bardzo znanego leku stosowanego przez mężczyzn podczas problemów ze wzwodem. Substancja czynna obu tych preparatów, sildenafil, działa rozkurczająco na naczynia w prąciu, co ułatwia napływ krwi i umożliwia erekcję. Należy jednak pamiętać, że nawet po zastosowaniu leku, warunkiem koniecznym do osiągnięcia wzwodu będzie podniecenie seksualne.

Maxigra
Średnia ocena (z 3 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Preparat Maxigra zalecany jest mężczyznom powyżej 18. roku życia w celu leczenia zaburzeń erekcji, czyli osiągnięcia wzwodu lub też utrzymania go wystarczająco długo, by odbyć stosunek seksualny.

Dawkowanie

Tabletkę przyjmujemy doustnie, na godzinę przed stosunkiem. Jeżeli zażyjemy ją razem z posiłkiem, należy liczyć się z tym, że efekt działania leku będzie opóźniony. Pamiętajmy, by przed rozpoczęciem kuracji wykonać badania pod kątem schorzeń układu sercowo-naczyniowego.

Możliwe skutki uboczne

U niektórych mężczyzn regularnie stosujących Maxigrę, odnotowano występowanie skutków ubocznych, takich jak: bóle i zawroty głowy, uderzenia gorąca, kołatania serca, problemy z widzeniem, niestrawność, uczucie zatkanego nosa. Ze względu na możliwość wystąpienia objawów takich jak zaburzenia widzenia czy zawroty głowy, przed prowadzeniem pojazdu mechanicznego należy upewnić się, że nasza sprawność psychomotoryczna nie została upośledzona.

Przeciwwskazania

Jeżeli masz uczulenie na sildenafil bądź którąś z substancji pomocniczych występujących w leku – prawdopodobnie nie będzie on dla Ciebie odpowiedni. Poinformuj swojego lekarza, jeżeli przebyłeś udar bądź zawał serca, a także jeśli cierpisz na choroby takie jak: dziedziczne zmiany degeneracyjne w siatkówce, niedociśnienie, niewydolność wątroby oraz poważne schorzenia układu sercowo-naczyniowego. Powiedz również o wszystkich aktualnie przyjmowanych lekach, ponieważ niektóre mogą wchodzić w groźne interakcje z substancjami zawartymi w Maxigrze.

MaxigraunratedLekOpinie.pl2013-12-03 17:24:49Maxigra to polski odpowiednik Viagry – bardzo znanego leku stosowanego przez mężczyzn podczas problemów ze wzwodem. Substancja czynna obu tych preparatów, sildenafil, działa rozkurczająco na naczynia w prąciu, co ułatwia napływ krwi i umożliwia erekcję. Należy jednak pamiętać, że nawet po zastosowaniu leku, warunkiem koniecznym do osiągnięcia wzwodu będzie podniecenie seksualne.
Producent:
Polpharma
Substancja czynna:
sildenafil
Strona zawiera informacje o leku Maxigra cena, pobierz Maxigra ulotka, dedykowane Maxigra forum, wpływ Maxigra na prowadzenie pojazdów, czy Maxigra jest refundowany? - czyli Maxigra refundacja, a także interakcje Maxigra a karmienie piersią, zalecane Maxigra dawkowanie, stosowanie Maxigra w ciąży, Maxigra opinie o leku, tanie Maxigra zamienniki, interakcje leku Maxigra a alkohol.

2 opinii o Maxigra

Znasz Maxigra? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Maxigra


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność
 1. Preparat przykuł moją uwagę swoją obietnicą i muszę przyznać, że raczej nie najgorzej się jak dotychczas spisuje. Gdyby cokolwiek się tu zmieniło dodam kolejny komentarz.

  Autor opinii: Paula, dodano: 25 kwietnia 2017
 2. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Działa bardzo dobrze – to polski odpowiednik Viagry z tym samym składnikiem aktywnym, a więc cenowo znacznie lepiej a działanie dokładnie takie samo. Jak ktoś potrzebuje to zawsze pomoże :) Skutki uboczne marginalne, jak ktoś nie miał przy Viagrze to i w Maxigrze nie będzie miał!

  Autor opinii: Tom, dodano: 20 listopada 2014