Majamil prolongatum

Średnia ocena:Brak ocen

Majamil prolongatum to silny lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Stworzony został na bazie diklofenaku – pochodnej kwasu fenylooctowego, należącej do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Jego działanie polega na zahamowaniu syntezy związków odpowiedzialnych za wystąpienie stanu zapalnego, gorączki oraz dokuczliwych wrażeń bólowych. Dostępny jest wyłącznie na receptę.

Majamil prolongatum
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek przepisywany jest najczęściej pacjentom borykającym się z reumatoidalnym zapaleniem stawów, zesztywniającym zapaleniem stawów kręgosłupa, chorobą zwyrodnieniową stawów, zapaleniem mięśni, więzadeł, pochewek ścięgnistych, kaletek maziowych oraz powięzi.

Dawkowanie

Majamil prolongatum przeznaczony jest do stosowania doustnego. Tabletkę połykamy i popijamy dużą ilością wody. Należy pamiętać, by przyjmować preparat zgodnie z zaleceniami lekarza.

Możliwe skutki uboczne

Po przyjęciu leku możemy zaobserwować u siebie efekty niepożądane terapii, takie jak na przykład: nudności, wymioty, wzdęcia, bóle brzucha, biegunki, zaparcia, zmiany skórne, utrata apetytu, bóle i zawroty głowy oraz zmiany w aktywności enzymów wątrobowych.

Przeciwwskazania

Preparatu nie powinni przyjmować chorzy, u których wystąpiły reakcje alergiczne w kontakcie z nim, a także z innymi lekami z grupy NLPZ. Majamil prolongatum nie może być również stosowany przez osoby z czynną chorobą wrzodową żołądka lub dwunastnicy, poważnymi zaburzeniami funkcjonowania nerek, wątroby lub serca, perforacją przewodu pokarmowego oraz przez kobiety w III trymestrze ciąży i karmiące piersią.

Majamil prolongatum0LekOpinie.pl2015-03-23 17:36:50Majamil prolongatum to silny lek o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwgorączkowym. Stworzony został na bazie diklofenaku – pochodnej kwasu fenylooctowego, należącej do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Jego działanie polega na zahamowaniu syntezy związków odpowiedzialnych za wystąpienie stanu zapalnego, gorączki oraz dokuczliwych wrażeń bólowych. Dostępny jest wyłącznie na receptę.
Producent:
Polpharma
Substancja czynna:
diklofenak
Strona zawiera informacje o leku Majamil prolongatum cena, pobierz Majamil prolongatum ulotka, dedykowane Majamil prolongatum forum, wpływ Majamil prolongatum na prowadzenie pojazdów, czy Majamil prolongatum jest refundowany? - czyli Majamil prolongatum refundacja, a także interakcje Majamil prolongatum a karmienie piersią, zalecane Majamil prolongatum dawkowanie, stosowanie Majamil prolongatum w ciąży, Majamil prolongatum opinie o leku, tanie Majamil prolongatum zamienniki, interakcje leku Majamil prolongatum a alkohol.

1 opinia o Majamil prolongatum

Znasz Majamil prolongatum? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Majamil prolongatum


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Używam i raczej ok. Pozdrowienia.

    Autor opinii: Janisław, dodano: 25 kwietnia 2017