Linea Meno

Średnia ocena:

Linea Meno jest suplementem diety, mającym na celu wspomaganie procesu odchudzanie podczas menopauzy. Zawiera w składzie m.in. wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z fasolaminy – substancji pochodzącej z nasion fasoli, L-karnitynę, ocet jabłkowy i chrom, których wspólnym zadaniem jest przeciwdziałanie odkładaniu się tkanki tłuszczowej oraz redukcja apetytu.

Linea Meno
Średnia ocena (z 7 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Linea Meno zalecana jest szczególnie kobietom w okresie menopauzy, które jednocześnie są w trakcie procesu odchudzania. Warto jednak zaznaczyć, iż bez właściwie zbilansowanej diety i regularnych aktywności fizycznych, żaden suplement diety nie będzie w stanie zapewnić nam odpowiedniego efektu w postaci szczupłej sylwetki.

Dawkowanie

Zalecaną dawką preparatu jest jedna tabletka dwa razy na dobę. Preparat zażywamy podczas posiłku i popijamy dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej maksymalnej dobowej dawki, gdyż może to nieść za sobą groźne skutki dla naszego organizmu.

Możliwe skutki uboczne

Przy zażywaniu zgodnym z zaleceniami, Linea Meno nie powinna wywoływać żadnego rodzaju skutków ubocznych.

Przeciwwskazania

Preparat nie jest zalecany osobom nadwrażliwym na jedną lub więcej z substancji które w nim występują, a także kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Linea Meno jest suplementem diety i w żadnym wypadku nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety.

Linea Meno0LekOpinie.pl2014-06-22 15:03:10Linea Meno jest suplementem diety, mającym na celu wspomaganie procesu odchudzanie podczas menopauzy. Zawiera w składzie m.in. wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z fasolaminy – substancji pochodzącej z nasion fasoli, L-karnitynę, ocet jabłkowy i chrom, których wspólnym zadaniem jest przeciwdziałanie odkładaniu się tkanki tłuszczowej oraz redukcja apetytu.
Producent:
Aflofarm
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
,
Strona zawiera informacje o leku Linea Meno cena, pobierz Linea Meno ulotka, dedykowane Linea Meno forum, wpływ Linea Meno na prowadzenie pojazdów, czy Linea Meno jest refundowany? - czyli Linea Meno refundacja, a także interakcje Linea Meno a karmienie piersią, zalecane Linea Meno dawkowanie, stosowanie Linea Meno w ciąży, Linea Meno opinie o leku, tanie Linea Meno zamienniki, interakcje leku Linea Meno a alkohol.

6 opinii o Linea Meno

Znasz Linea Meno? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Linea Meno


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Nie jestem przekonana czy mogę polecić, w gruncie rzeczy nie spodziewałam, się jakiś dużych rezultatów, ale te które się pojawiły są naprawdę umiarkowane. Tak czy inaczej jak ktoś rusza się, ćwiczy, dba o dietę to wykorzystanie tego jako wsparcie walki ze zbędnymi kilogramami jest jak najbardziej słusznym pomysłem, polecam takie podejście. Jeśli natomiast ktoś myśli, że zażywając Linea Meno schudnie od samego suplementu to jest w dużym błędzie, bo niestety tak nie będzie. Pozdrawiam!

  Autor opinii: Anonim, dodano: 3 marca 2018
 2. Preparat zwrócił moją uwagę swoją reklamą i muszę przyznać, że raczej przyzwoicie się póki co spisuje. Gdyby cokolwiek się tu zmieniło napiszę następny wpis.

  Autor opinii: Epifan, dodano: 25 kwietnia 2017
 3. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych Brak ocenOpłacalność

  Na razie biorę i jestem zadowolona z tego leku.

  Autor opinii: lolo, dodano: 18 maja 2015
 4. Działanie co najwyżej umiarkowane, ale w walce z nadwagą każda pomoc jest nieoceniona. Na pewno nie zastąpi zmian w diecie i pracy nad własnym ciałem, warto jednak pomyśleć o uzupełnieniu diety specyfikiem takim jak ten.

  Autor opinii: Bata, dodano: 5 lutego 2015
 5. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych Brak ocenOpłacalność Brak ocen

  Bardzo niewiele mi pomogły, aż trudno ocenić czy w ogóle. Dużo więcej efektów dały zmiany w diecie i zapisanie się na ćwiczenia raz w tygodniu.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 23 stycznia 2015
 6. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  szkoda pieniędzy i nie piszę tu tylko o linea meno, ale o wszelkich tego typu wspomagaczach. najistotniejsze to mieć silną wolę i zamiast obżerania należy pić zieloną herbatę lub sok z cytryny a jak już musimy podjadać to seler naciowy lub marchewkę – efekty będą znacznie lepsze niż po zastosowaniu takich suplementów diety.

  Autor opinii: MAry, dodano: 7 lipca 2014