Linea Meno

Średnia ocena:

Linea Meno jest suplementem diety, mającym na celu wspomaganie procesu odchudzanie podczas menopauzy. Zawiera w składzie m.in. wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z fasolaminy – substancji pochodzącej z nasion fasoli, L-karnitynę, ocet jabłkowy i chrom, których wspólnym zadaniem jest przeciwdziałanie odkładaniu się tkanki tłuszczowej oraz redukcja apetytu.

Linea Meno
Średnia ocena (z 6 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Linea Meno zalecana jest szczególnie kobietom w okresie menopauzy, które jednocześnie są w trakcie procesu odchudzania. Warto jednak zaznaczyć, iż bez właściwie zbilansowanej diety i regularnych aktywności fizycznych, żaden suplement diety nie będzie w stanie zapewnić nam odpowiedniego efektu w postaci szczupłej sylwetki.

Dawkowanie

Zalecaną dawką preparatu jest jedna tabletka dwa razy na dobę. Preparat zażywamy podczas posiłku i popijamy dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej maksymalnej dobowej dawki, gdyż może to nieść za sobą groźne skutki dla naszego organizmu.

Możliwe skutki uboczne

Przy zażywaniu zgodnym z zaleceniami, Linea Meno nie powinna wywoływać żadnego rodzaju skutków ubocznych.

Przeciwwskazania

Preparat nie jest zalecany osobom nadwrażliwym na jedną lub więcej z substancji które w nim występują, a także kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Linea Meno jest suplementem diety i w żadnym wypadku nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety.

Linea Meno0LekOpinie.pl2014-06-22 15:03:10Linea Meno jest suplementem diety, mającym na celu wspomaganie procesu odchudzanie podczas menopauzy. Zawiera w składzie m.in. wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z fasolaminy – substancji pochodzącej z nasion fasoli, L-karnitynę, ocet jabłkowy i chrom, których wspólnym zadaniem jest przeciwdziałanie odkładaniu się tkanki tłuszczowej oraz redukcja apetytu.
Producent:
Aflofarm
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
,
Strona zawiera informacje o leku Linea Meno cena, pobierz Linea Meno ulotka, dedykowane Linea Meno forum, wpływ Linea Meno na prowadzenie pojazdów, czy Linea Meno jest refundowany? - czyli Linea Meno refundacja, a także interakcje Linea Meno a karmienie piersią, zalecane Linea Meno dawkowanie, stosowanie Linea Meno w ciąży, Linea Meno opinie o leku, tanie Linea Meno zamienniki, interakcje leku Linea Meno a alkohol.

5 opinii o Linea Meno

Znasz Linea Meno? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Linea Meno


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Preparat zwrócił moją uwagę swoją reklamą i muszę przyznać, że raczej przyzwoicie się póki co spisuje. Gdyby cokolwiek się tu zmieniło napiszę następny wpis.

  Autor opinii: Epifan, dodano: 25 kwietnia 2017
 2. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych Brak ocen Opłacalność

  Na razie biorę i jestem zadowolona z tego leku.

  Autor opinii: lolo, dodano: 18 maja 2015
 3. Działanie co najwyżej umiarkowane, ale w walce z nadwagą każda pomoc jest nieoceniona. Na pewno nie zastąpi zmian w diecie i pracy nad własnym ciałem, warto jednak pomyśleć o uzupełnieniu diety specyfikiem takim jak ten.

  Autor opinii: Bata, dodano: 5 lutego 2015
 4. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych Brak ocen Opłacalność Brak ocen

  Bardzo niewiele mi pomogły, aż trudno ocenić czy w ogóle. Dużo więcej efektów dały zmiany w diecie i zapisanie się na ćwiczenia raz w tygodniu.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 23 stycznia 2015
 5. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  szkoda pieniędzy i nie piszę tu tylko o linea meno, ale o wszelkich tego typu wspomagaczach. najistotniejsze to mieć silną wolę i zamiast obżerania należy pić zieloną herbatę lub sok z cytryny a jak już musimy podjadać to seler naciowy lub marchewkę – efekty będą znacznie lepsze niż po zastosowaniu takich suplementów diety.

  Autor opinii: MAry, dodano: 7 lipca 2014