Liderin

Średnia ocena:Brak ocen

Liderin to suplement diety wspomagający sprawność seksualną każdego mężczyzny. Stworzony został na bazie kilku składników. Jednym z nich jest aminokwas arginina, będący bezpośrednim prekursorem tlenku azotu – związku występującego w naszym organizmie, odpowiedzialnego za poprawę przepływu krwi oraz rozkurczenie naczyń krwionośnych, co ułatwia osiągnięcie erekcji. Podobne działanie mają zawarte w preparacie wyciągi – z korzenia sosny nadmorskiej oraz z żeń-szenia. Liderin zakupimy bez recepty.

Liderin
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Produkt polecany jest mężczyznom dorosłym, pragnącym wzbogacić swoją dietę w substancje pomagające osiągnąć oraz utrzymać potencję i zagwarantować udane życie seksualne.

Dawkowanie

Liderin zażywamy doustnie, przyjmując jednorazowo trzy tabletki. Należy stosować go przynajmniej na godzinę przed stosunkiem. Pamiętajmy, że zażycie większej niż zalecana dawki preparatu może być groźne dla zdrowia.

Możliwe skutki uboczne

Dotychczas nie odnotowano wystąpienia żadnych niepożądanych efektów wywołanych suplementacją, jednakże zaleca się baczne obserwowanie organizmu i w razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów, udanie się do lekarza.

Przeciwwskazania

Liderin nie jest przeznaczony dla mężczyzn wykazujących reakcje alergiczne w kontakcie z chociaż jednym z zawartych w nim składników.

Liderin0LekOpinie.pl2014-10-26 19:51:23Liderin to suplement diety wspomagający sprawność seksualną każdego mężczyzny. Stworzony został na bazie kilku składników. Jednym z nich jest aminokwas arginina, będący bezpośrednim prekursorem tlenku azotu – związku występującego w naszym organizmie, odpowiedzialnego za poprawę przepływu krwi oraz rozkurczenie naczyń krwionośnych, co ułatwia osiągnięcie erekcji. Podobne działanie mają zawarte w preparacie wyciągi – z korzenia sosny nadmorskiej oraz z żeń-szenia. Liderin zakupimy bez recepty.
Producent:
Walmark
Strona zawiera informacje o leku Liderin cena, pobierz Liderin ulotka, dedykowane Liderin forum, wpływ Liderin na prowadzenie pojazdów, czy Liderin jest refundowany? - czyli Liderin refundacja, a także interakcje Liderin a karmienie piersią, zalecane Liderin dawkowanie, stosowanie Liderin w ciąży, Liderin opinie o leku, tanie Liderin zamienniki, interakcje leku Liderin a alkohol.

1 opinia o Liderin

Znasz Liderin? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Liderin


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność
  1. Mi najprawdopodobniej polepszyło się, ale możliwe, że to sprawa zależna od osoby. Ale cenowo jest raczej korzystnie, stąd wiele ryzyka nie ma.

    Autor opinii: Barnaba, dodano: 25 kwietnia 2017