Laktifort

Średnia ocena:Brak ocen

Laktifort to preparat stworzony z myślą o odbudowie flory bakteryjnej naszego przewodu pokarmowego. W jego skład wchodzą szczepy bakterii Lactobacillus rhamnosus, których obecność w organizmie każdego człowieka jest niezbędna do prawidłowego przebiegu trawienia, a może być likwidowana przez przyjmowanie różnorodnych antybiotyków, biegunki, wymioty czy też choroby alergiczne. Preparat zakupimy bez recepty, w postaci kapsułek.

Laktifort
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Laktifort może być stosowany przez pacjentów w każdym wieku, w przypadku przyjmowania leków bądź chorób mogących naruszyć fizjologiczną mikroflorę górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

Dawkowanie

Preparat zażywamy doustnie. Kapsułki połykamy lub rozpuszczamy ich zawartość w wodzie lub mleku. Zalecaną dawką dobową jest jedna lub dwie kapsułki, przyjęte niezależnie od spożywanych posiłków.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na fakt, iż produkt zawiera bakterie naturalnie występujące w każdym zdrowym organizmie ludzkim, jego stosowanie nie powinno wywoływać żadnych niepożądanych efektów.

Przeciwwskazania

Laktifort nie może być przyjmowany przez pacjentów wykazujących reakcje nadwrażliwości w kontakcie z którymkolwiek z jego składników.

Laktifort0LekOpinie.pl2015-03-23 17:32:02Laktifort to preparat stworzony z myślą o odbudowie flory bakteryjnej naszego przewodu pokarmowego. W jego skład wchodzą szczepy bakterii Lactobacillus rhamnosus, których obecność w organizmie każdego człowieka jest niezbędna do prawidłowego przebiegu trawienia, a może być likwidowana przez przyjmowanie różnorodnych antybiotyków, biegunki, wymioty czy też choroby alergiczne. Preparat zakupimy bez recepty, w postaci kapsułek.
Producent:
PerfFarma
Substancja czynna:
Lactobacillus rhamnosus GG
Strona zawiera informacje o leku Laktifort cena, pobierz Laktifort ulotka, dedykowane Laktifort forum, wpływ Laktifort na prowadzenie pojazdów, czy Laktifort jest refundowany? - czyli Laktifort refundacja, a także interakcje Laktifort a karmienie piersią, zalecane Laktifort dawkowanie, stosowanie Laktifort w ciąży, Laktifort opinie o leku, tanie Laktifort zamienniki, interakcje leku Laktifort a alkohol.

1 opinia o Laktifort

Znasz Laktifort? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Laktifort


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Dla mnie pomaga, koszt też ujdzie.

    Autor opinii: Agrypina, dodano: 25 kwietnia 2017