LaciBios Femina

Średnia ocena:

LaciBios Femina to probiotyczny suplement diety, mający na celu utrzymanie odpowiedniej mikroflory bakteryjnej pochwy. Zawiera dwa szczepy bakterii, których obecność zapobiega rozwojowi różnorodnych zakażeń układu moczowo-płciowego, pojawiających się podczas terapii antybiotykami, przy stosowaniu doustnej antykoncepcji, w okresie ciąży, menopauzy oraz w trakcie wielu chorób. Dostępny jest pod postacią niewielkich kapsułek.

LaciBios Femina
Średnia ocena (z 3 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Preparat stosujemy profilaktycznie, w celu wzmocnienia i utrzymania bariery mikrobiologicznej pochwy u kobiet przyjmujących doustną antykoncepcję, wiele podróżujących, korzystających z basenów i jacuzzi; zalecany jest także podczas terapii antybiotykowej, po zabiegach chirurgicznych oraz kobietom cierpiących na cukrzycę.

Dawkowanie

Kapsułkę przyjmujemy raz dziennie, popijając dużą ilością wody, w trakcie posiłku bądź do 30 minut po jego zakończeniu. Jeżeli stosujemy równolegle antybiotyki, leki przeciwrzęsistkowe lub przecigrzybicze, LaciBios Femina należy zażyć na godzinę przed lub 3 godziny po nich. Suplementację należy wtedy utrzymać przez 7-10 dni po odstawieniu wyżej wymienionych leków.

Możliwe skutki uboczne

Podczas właściwego stosowania preparatu nie powinny wystąpić u nas żadne skutki uboczne.

Przeciwwskazania

Pamiętajmy, że LaciBios Femina nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

LaciBios FeminaunratedLekOpinie.pl2013-12-25 19:35:39LaciBios Femina to probiotyczny suplement diety, mający na celu utrzymanie odpowiedniej mikroflory bakteryjnej pochwy. Zawiera dwa szczepy bakterii, których obecność zapobiega rozwojowi różnorodnych zakażeń układu moczowo-płciowego, pojawiających się podczas terapii antybiotykami, przy stosowaniu doustnej antykoncepcji, w okresie ciąży, menopauzy oraz w trakcie wielu chorób. Dostępny jest pod postacią niewielkich kapsułek.
Producent:
Asa
Strona zawiera informacje o leku LaciBios Femina cena, pobierz LaciBios Femina ulotka, dedykowane LaciBios Femina forum, wpływ LaciBios Femina na prowadzenie pojazdów, czy LaciBios Femina jest refundowany? - czyli LaciBios Femina refundacja, a także interakcje LaciBios Femina a karmienie piersią, zalecane LaciBios Femina dawkowanie, stosowanie LaciBios Femina w ciąży, LaciBios Femina opinie o leku, tanie LaciBios Femina zamienniki, interakcje leku LaciBios Femina a alkohol.

2 opinii o LaciBios Femina

Znasz LaciBios Femina? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o LaciBios Femina


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Dzięki rekomendacji siostry (a przy tym wbrew licznym obawom) przyjmuję już około miesiąc i jak na razie efekty są dostatecznie zauważalne, w związku z czym polecam zainteresowanym.

  Autor opinii: Tezeusz, dodano: 25 kwietnia 2017
 2. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Probiotyk Lacibios femina stosowałam przy każdej antybiotykoterapii dla zabezpieczenia przed rozwojem grzybicy pochwy, która często samoistnie u mnie się pojawiała. Od pół roku stosuję tabletki antykoncepcyjne i na stałe łykam Lacibios i żadna infekcja intymna się nie przyplątała, ocena czystości pochwy wychodzi bardzo dobrze i pH pochwy również jest w normie.

  Autor opinii: Florka88, dodano: 8 lipca 2014