Iberogast

Średnia ocena:Brak ocen

Iberogast to produkt leczniczy, którego zadaniem jest likwidacja różnego rodzaju dolegliwości żołądkowo – jelitowych. W jego składzie znajdują się wyciągi: z korzenia arcydzięgla, kwiatu rumianku, owocu kminku, owocu ostropestu, liści melisy, liści mięty pieprzowej, ziela glistnika oraz z korzenia lukrecji. Możemy zakupić go bez recepty, pod postacią płynu doustnego.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek powstał z myślą o pacjentach dorosłych oraz dzieciach powyżej 6. roku życia, cierpiących na podrażnienie żołądka, zespół jelita drażliwego, a także na stany skurczowe jamy brzusznej i jelit różnego pochodzenia.

Dawkowanie

Iberogast jest przeznaczony do stosowania doustnego. Płyn należy przyjąć podczas posiłku, ewentualnie rozpuścić go w niewielkiej ilości wody. Dzieciom w wieku 6 – 12 lat zaleca się przyjmowanie 3 razy dziennie po 15 kropli leku, natomiast młodzieży i osobom dorosłym – 3 razy dziennie po 20 kropli.

Możliwe skutki uboczne

U bardzo niewielkiej ilości pacjentów produkt może wywołać różnego rodzaju reakcje alergiczne.

Przeciwwskazania

Ze względu na fakt, iż preparat zawiera w swoim składzie alkohol etylowy, nie powinien być on stosowany przez osoby ze zdiagnozowaną chorobą alkoholową oraz przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Iberogast0LekOpinie.pl2016-04-04 17:50:57Iberogast to produkt leczniczy, którego zadaniem jest likwidacja różnego rodzaju dolegliwości żołądkowo – jelitowych. W jego składzie znajdują się wyciągi: z korzenia arcydzięgla, kwiatu rumianku, owocu kminku, owocu ostropestu, liści melisy, liści mięty pieprzowej, ziela glistnika oraz z korzenia lukrecji. Możemy zakupić go bez recepty, pod postacią płynu doustnego.
Producent:
Steigerwald
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Iberogast cena, pobierz Iberogast ulotka, dedykowane Iberogast forum, wpływ Iberogast na prowadzenie pojazdów, czy Iberogast jest refundowany? - czyli Iberogast refundacja, a także interakcje Iberogast a karmienie piersią, zalecane Iberogast dawkowanie, stosowanie Iberogast w ciąży, Iberogast opinie o leku, tanie Iberogast zamienniki, interakcje leku Iberogast a alkohol.

1 opinia o Iberogast

Znasz Iberogast? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Iberogast


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Lek zwrócił moją uwagę swoją obietnicą i muszę przyznać, że raczej nie najgorzej się póki co spisuje. Gdyby coś się w temacie zmieniło dodam następny wpis.

    Autor opinii: Kamil, dodano: 25 kwietnia 2017