HydroVag

Średnia ocena:Brak ocen

HydroVag to wyrób medyczny, którego zadaniem jest dbanie o właściwy skład mikroflory biologicznej pochwy. W składzie preparatu znajdziemy kwas mlekowy, zapewniający odpowiednio kwaśne środowisko w pochwie, a także kwas hialuronowy, nawilżający błonę śluzową pochwy. Pozwala to na szybszą regenerację uszkodzonego nabłonka oraz na jego wzmocnienie. Dodatkowo preparat zawiera glikogen, chroniący przed kolonizacją przez drobnoustroje chorobotwórcze oraz stanowiący pożywkę dla bakterii, fizjologicznie kolonizujących pochwę.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat powstał z myślą o kobietach, borykających się z problemem suchości pochwy, objawiającej się pieczeniem, świądem czy też bolesnymi stosunkami. Jest on również wskazany w zmianach zanikowych śluzówki pochwy, np. powodowanych przez poród, menopauzę czy niektóre leki.

Dawkowanie

HydroVag aplikujemy dopochwowo. Zalecane dawkowanie to 1 globulka aplikowana na noc przez 7 dni, a następnie 1 globulka na noc co 2-3 dni, aż do momentu zauważenia trwałej poprawy. Maksymalny czas terapii wynosi 30 dni. Jeżeli po tym czasie objawy nie ustąpią, należy przerwać kurację na tydzień, po czym rozpocząć ją od nowa.

Możliwe skutki uboczne

Prawidłowo stosowany, preparat nie powinien przyczynić się do wystąpienia żadnych efektów niepożądanych.

Przeciwwskazania

HydroVag nie jest przeznaczony dla kobiet nadwrażliwych na którykolwiek z jego składników. Nie wolno stosować go podczas menstruacji. Nie należy odbywać stosunku seksualnego bezpośrednio po aplikacji globulki. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed rozpoczęciem kuracji powinny skonsultować się z lekarzem.

HydroVag0LekOpinie.pl2016-11-21 17:23:02HydroVag to wyrób medyczny, którego zadaniem jest dbanie o właściwy skład mikroflory biologicznej pochwy. W składzie preparatu znajdziemy kwas mlekowy, zapewniający odpowiednio kwaśne środowisko w pochwie, a także kwas hialuronowy, nawilżający błonę śluzową pochwy. Pozwala to na szybszą regenerację uszkodzonego nabłonka oraz na jego wzmocnienie. Dodatkowo preparat zawiera glikogen, chroniący przed kolonizacją przez drobnoustroje chorobotwórcze oraz stanowiący pożywkę dla bakterii, fizjologicznie kolonizujących pochwę.
Producent:
IBSS Biomed
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku HydroVag cena, pobierz HydroVag ulotka, dedykowane HydroVag forum, wpływ HydroVag na prowadzenie pojazdów, czy HydroVag jest refundowany? - czyli HydroVag refundacja, a także interakcje HydroVag a karmienie piersią, zalecane HydroVag dawkowanie, stosowanie HydroVag w ciąży, HydroVag opinie o leku, tanie HydroVag zamienniki, interakcje leku HydroVag a alkohol.

1 opinia o HydroVag

Znasz HydroVag? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o HydroVag


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Dla mnie pomaga, koszt też znośnie.

    Autor opinii: Rudolfina, dodano: 25 kwietnia 2017