Hepaslimin

Średnia ocena:

Hepaslimin to suplement diety, którego zadaniem jest poprawa stanu naszej wątroby oraz usprawnienie gospodarki lipidowej. Zawiera w swoim składzie cholinę i wyciąg z korzenia cykorii, których połączone działanie wspiera trawienie oraz czynność wątroby, zapewniając skuteczniejsze odtruwanie naszego organizmu. Występujące obok nich wyciągi: z karczocha, ostroryżu długiego oraz liści ostrokrzewu paragwajskiego zapobiegają gromadzeniu się nadmiernych ilości lipidów, odpowiedzialnych za przyrost tkanki tłuszczowej w naszym organizmie, a także pomagają utrzymać odpowiednią perystaltykę jelit. Produkt dostępny jest bez recepty.

Hepaslimin
Średnia ocena (z 8 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Preparat wskazany jest osobom zainteresowanym suplementacją swojej diety w substancje niezbędne do właściwego funkcjonowania przewodu pokarmowego oraz jego największych gruczołów.

Dawkowanie

Hepaslimin zażywamy doustnie, po posiłku. Tabletki popijamy, popijając wodą. Wskazana dawka produktu to dwie tabletki przyjęte trzy razy dziennie.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na zawartość wyłącznie naturalnych składników, suplementacja omawianym preparatem nie powinna przynieść żadnych niepożądanych objawów.

Przeciwwskazania

Po Hepaslimin nie powinni sięgać pacjenci uczuleni na którykolwiek z jego składników. Pamiętajmy także, by nie stosować go jako substytutu zróżnicowanej diety – do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu potrzebne jest przede wszystkim odpowiednie odżywianie się oraz aktywność fizyczna.

Hepaslimin0LekOpinie.pl2014-07-01 14:41:24Hepaslimin to suplement diety, którego zadaniem jest poprawa stanu naszej wątroby oraz usprawnienie gospodarki lipidowej. Zawiera w swoim składzie cholinę i wyciąg z korzenia cykorii, których połączone działanie wspiera trawienie oraz czynność wątroby, zapewniając skuteczniejsze odtruwanie naszego organizmu. Występujące obok nich wyciągi: z karczocha, ostroryżu długiego oraz liści ostrokrzewu paragwajskiego zapobiegają gromadzeniu się nadmiernych ilości lipidów, odpowiedzialnych za przyrost tkanki tłuszczowej w naszym organizmie, a także pomagają utrzymać odpowiednią perystaltykę jelit. Produkt dostępny jest bez recepty.
Producent:
Aflofarm
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
,
Strona zawiera informacje o leku Hepaslimin cena, pobierz Hepaslimin ulotka, dedykowane Hepaslimin forum, wpływ Hepaslimin na prowadzenie pojazdów, czy Hepaslimin jest refundowany? - czyli Hepaslimin refundacja, a także interakcje Hepaslimin a karmienie piersią, zalecane Hepaslimin dawkowanie, stosowanie Hepaslimin w ciąży, Hepaslimin opinie o leku, tanie Hepaslimin zamienniki, interakcje leku Hepaslimin a alkohol.

7 opinii o Hepaslimin

Znasz Hepaslimin? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Hepaslimin


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Czy kobieta w ciąży może brać ten specyfik?

  Autor opinii: Cecylian, dodano: 25 kwietnia 2017
 2. Ten lek nie jest dla wszystkich, ja mam po nim niestety duże problemy – bóle brzucha, ale też wzdęcia i czasem zdarzają się nawet wymioty. Warto skonsultować z lekarzem przed stosowaniem. Nie pomógł mi schudnąć.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 27 lutego 2016
 3. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych Brak ocenOpłacalność

  Nic nie warty, szkoda pieniędzy.

  Autor opinii: Sławek, dodano: 2 marca 2015
 4. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Uwazam że lek jest dobry, utrzymuje wage w ryzach i watrobę też bo nie boli.

  Autor opinii: ula, dodano: 26 sierpnia 2014
 5. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Super skuteczny. Schudłam 5kg po 2 miesiącach kuracji. Polecam

  Autor opinii: sara, dodano: 16 sierpnia 2014
 6. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Sredni i drogi

  Autor opinii: blablabla, dodano: 3 sierpnia 2014
 7. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Dostałam biegunki po tym preparacie! Nie zauważyłam pozytywnych działań. Nie polecam

  Autor opinii: Matylda, dodano: 14 czerwca 2014