Hemorigen

Średnia ocena:Brak ocen

Hemorigen to ziołowy lek o działaniu przeciwkrwotocznym. Jest on oparty na wyciągu z przymiotna kanadyjskiego – rośliny, bogatej w garbniki. Związki te zwiększają elastyczność ścian naczyń krwionośnych, w kontrolowany sposób zwiększają krzepnięcie krwi oraz hamują krwawienia z ran. W związku z tymi właściwościami preparat znajduje zastosowanie w terapii siniaków oraz niewielkich krwawień, przyspieszając ich gojenie. Dostępny jest bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Leczenie niewielkich siniaków oraz stłuczeń u pacjentów dorosłych oraz u młodzieży powyżej 12. roku życia.

Dawkowanie

Lek jest przeznaczony do stosowania doustnego. Najczęściej zalecaną dawką są 1-2 tabletki przyjęte 3 razy dziennie. Aby przyniosła efekt, kuracja powinna trwać ok. 3-4 dni.

Możliwe skutki uboczne

Dotychczasowo nie stwierdzono żadnych działań ubocznych preparatu. Podczas kuracji należy jednak bacznie obserwować swój organizm i w przypadku zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących objawów – udać się do lekarza.

Przeciwwskazania

Nie zaleca się stosowania Hemorigenu u pacjentów, borykających się z problemami żylaków kończyn dolnych, cierpiących na chorobę zakrzepową żył oraz niewydolność żylną.

Hemorigen0LekOpinie.pl2017-03-14 19:19:55Hemorigen to ziołowy lek o działaniu przeciwkrwotocznym. Jest on oparty na wyciągu z przymiotna kanadyjskiego – rośliny, bogatej w garbniki. Związki te zwiększają elastyczność ścian naczyń krwionośnych, w kontrolowany sposób zwiększają krzepnięcie krwi oraz hamują krwawienia z ran. W związku z tymi właściwościami preparat znajduje zastosowanie w terapii siniaków oraz niewielkich krwawień, przyspieszając ich gojenie. Dostępny jest bez recepty.
Producent:
Herbapol
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Hemorigen cena, pobierz Hemorigen ulotka, dedykowane Hemorigen forum, wpływ Hemorigen na prowadzenie pojazdów, czy Hemorigen jest refundowany? - czyli Hemorigen refundacja, a także interakcje Hemorigen a karmienie piersią, zalecane Hemorigen dawkowanie, stosowanie Hemorigen w ciąży, Hemorigen opinie o leku, tanie Hemorigen zamienniki, interakcje leku Hemorigen a alkohol.

1 opinia o Hemorigen

Znasz Hemorigen? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Hemorigen


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Nie mam przekonania czy pozytywne tego produktu to cząstka aktywna czy może efekt placebo, ale nadal stosuję – dowiemy się niebawem.

    Autor opinii: Stojgniew, dodano: 25 kwietnia 2017