Gastrotuss Baby

Średnia ocena:Brak ocen

Gastrotuss Baby to syrop przeciwrefluksowy dla dzieci. Mechanizm jego działania jest czysto mechaniczny. Syrop likwiduje wszystkie objawy, charakterystyczne dla refluksu żołądkowo-przełykowego, czyli między innymi: cofanie się treści pokarmowej, zgaga, ból, zapalenie przełyku, zaburzenia mowy, czy też zapalenie nosogardzieli. Jego ogromną zaletą jest fakt, iż może być on stosowany nawet u noworodków. Zakupimy go bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Gastrotuss Baby jest przeznaczony dla noworodków, niemowląt oraz dzieci do 12. roku życia, cierpiących na refluks żołądkowo-przełykowy.

Dawkowanie

Syrop stosujemy doustnie. Zaleca się, aby noworodkom podawać 2,5-3 ml preparatu do 10 minut po karmieniu, dzieciom do lat 3 zaleca się podawanie 5 ml po posiłku i przed udaniem się na spoczynek, natomiast zalecana dawka w przypadku dzieci do 12. roku życia to 10-20 ml po posiłku i przed snem. Jeżeli lekarz wskaże inne dawkowanie, należy ściśle stosować się do jego uwag.

Możliwe skutki uboczne

Dotychczasowo nie odnotowano żadnych efektów niepożądanych, związanych ze stosowaniem syropu. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek niepokojących nas objawów, należy udać się do lekarza.

Przeciwwskazania

Gastrotuss Baby nie jest przeznaczony dla dzieci, cierpiących na nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. W przypadku podawania go razem z innymi lekami, syrop należy podawać jako ostatni.

Gastrotuss Baby0LekOpinie.pl2017-03-01 13:49:05Gastrotuss Baby to syrop przeciwrefluksowy dla dzieci. Mechanizm jego działania jest czysto mechaniczny. Syrop likwiduje wszystkie objawy, charakterystyczne dla refluksu żołądkowo-przełykowego, czyli między innymi: cofanie się treści pokarmowej, zgaga, ból, zapalenie przełyku, zaburzenia mowy, czy też zapalenie nosogardzieli. Jego ogromną zaletą jest fakt, iż może być on stosowany nawet u noworodków. Zakupimy go bez recepty.
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Gastrotuss Baby cena, pobierz Gastrotuss Baby ulotka, dedykowane Gastrotuss Baby forum, wpływ Gastrotuss Baby na prowadzenie pojazdów, czy Gastrotuss Baby jest refundowany? - czyli Gastrotuss Baby refundacja, a także interakcje Gastrotuss Baby a karmienie piersią, zalecane Gastrotuss Baby dawkowanie, stosowanie Gastrotuss Baby w ciąży, Gastrotuss Baby opinie o leku, tanie Gastrotuss Baby zamienniki, interakcje leku Gastrotuss Baby a alkohol.

1 opinia o Gastrotuss Baby

Znasz Gastrotuss Baby? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Gastrotuss Baby


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Nie wiem czy warto zalecić ten środek. Najlepiej sprawdzić na sobie.

    Autor opinii: Mironiega, dodano: 25 kwietnia 2017