Forsen

Średnia ocena:

Forsen to suplement diety, ułatwiający zasypianie, wyciszający nasz organizm oraz łagodzący delikatne stany napięcia nerwowego. Jego dużą zaletą jest naturalny skład – zawiera między innymi substancje takie jak wyciąg z melisy, szyszki chmielu i szafranu, które odpowiedzialne są za uspokojenie naszego organizmu poprzez lekkie zwiększenie poziomu serotoniny –„hormonu szczęścia”. W preparacie zawarty jest dodatkowo L-tryptofan, czyli metaboliczny prekursor serotoniny. Kolejnymi ważnymi składnikami są magnez i witamina B6, które usprawniają funkcjonowanie naszego układu nerwowego.

Forsen
Średnia ocena (z 4 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Preparat przeznaczony jest dla osób żyjących w stresie oraz mających problemy z zasypianiem. Reguluje on rytm snu i czuwania oraz poprawia samopoczucie.

Dawkowanie

Zalecana przez producenta dawka suplementu to jedna kapsułka dziennie, połknięta i popita wodą na około godzinę przed snem.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli przyjmujemy Forsen zgodnie z zaleceniami, nie powinniśmy doświadczyć żadnych efektów niepożądanych.

Przeciwwskazania

Po produkt nie powinny sięgać osoby nadwrażliwe na któryś z jego składników. W przypadku kobiet w ciąży i karmiących piersią przed rozpoczęciem kuracji wskazana jest konsultacja z lekarzem.

Forsen0LekOpinie.pl2014-03-17 15:17:25Forsen to suplement diety, ułatwiający zasypianie, wyciszający nasz organizm oraz łagodzący delikatne stany napięcia nerwowego. Jego dużą zaletą jest naturalny skład – zawiera między innymi substancje takie jak wyciąg z melisy, szyszki chmielu i szafranu, które odpowiedzialne są za uspokojenie naszego organizmu poprzez lekkie zwiększenie poziomu serotoniny –„hormonu szczęścia”. W preparacie zawarty jest dodatkowo L-tryptofan, czyli metaboliczny prekursor serotoniny. Kolejnymi ważnymi składnikami są magnez i witamina B6, które usprawniają funkcjonowanie naszego układu nerwowego.
Producent:
Olimp Labs
Substancja czynna:
wiele składników
Strona zawiera informacje o leku Forsen cena, pobierz Forsen ulotka, dedykowane Forsen forum, wpływ Forsen na prowadzenie pojazdów, czy Forsen jest refundowany? - czyli Forsen refundacja, a także interakcje Forsen a karmienie piersią, zalecane Forsen dawkowanie, stosowanie Forsen w ciąży, Forsen opinie o leku, tanie Forsen zamienniki, interakcje leku Forsen a alkohol.

3 opinii o Forsen

Znasz Forsen? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Forsen


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Dzięki poleceniu siostry (a przy tym wbrew licznym wątpliwościom) stosuję gdzieś kwartał i jak na razie skutki działania są dostatecznie widoczne, dlatego też mogę zarekomendować wszystkim.

  Autor opinii: Stojmir, dodano: 25 kwietnia 2017
 2. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych Brak ocenOpłacalność Brak ocen

  Przez ponad miesiąc męczyłam się z bezsennością, spowodowaną chyba bardzo złą sytuacją w pracy, co niestety sprawiało, że byłam strasznie zmęczona. Dopiero po rozmowie z koleżanką dowiedziałam się o Forsenie i choć podchodziłam do tego bardzo sceptycznie spróbowałam. Cieszę się, bo w końcu udało mi się zasnąć i wypocząć, nie pojawiły się też żadne skutki uboczne, dlatego mogę go polecić jeśli macie problemy z zasypianiem.

  Autor opinii: nauro, dodano: 5 września 2015
 3. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Gitara, spałem jak zabity polecam to wszystkim.

  Autor opinii: Andrzej, dodano: 31 stycznia 2015