Folifem PRO

Średnia ocena:Brak ocen

Folifem PRO to suplement diety stworzony z myślą o kobietach planujących zajście w ciążę. Zawiera w swoim składzie substancje kluczowe dla prawidłowego rozwoju dziecka, a także dla dobrego stanu zdrowia kobiety ciężarnej. Obecny w produkcie kwas foliowy wspomaga rozwój układu nerwowego płodu, a także stymuluje produkcję krwi zarówno u matki jak i u dziecka. Cynk odgrywa rolę w utrzymaniu płodności oraz wspiera syntezę kwasów nukleinowych, w szczególności DNA, zaś witamina B12 utrzymuje właściwe funkcjonowanie układu krążenia.

Folifem PRO
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat przeznaczony jest dla kobiet w każdym wieku, pragnących zajść w ciążę, w celu wzbogacenia ich diety w substancje warunkujące bezpieczny jej przebieg.

Dawkowanie

Zalecaną dawką dobową Folifemu PRO dla każdej kobiety jest jedna tabletka dziennie. Należy połknąć ją w trakcie posiłku i popić dużą ilością wody. Pamiętajmy, że tylko regularne stosowanie suplementu da odpowiednie efekty.

Możliwe skutki uboczne

Związki zawarte w preparacie występują fizjologicznie w organizmie każdego człowieka, dlatego jeśli zażywamy go zgodnie z zaleceniami, nie powinny wystąpić u nas żadne efekty niepożądane.

Przeciwwskazania

Nie jest zalecane, by po preparat sięgały kobiety wykazujące reakcje nadwrażliwości w kontakcie z którąkolwiek z zawartych w nim substancji.

Folifem PRO0LekOpinie.pl2014-10-16 17:21:41Folifem PRO to suplement diety stworzony z myślą o kobietach planujących zajście w ciążę. Zawiera w swoim składzie substancje kluczowe dla prawidłowego rozwoju dziecka, a także dla dobrego stanu zdrowia kobiety ciężarnej. Obecny w produkcie kwas foliowy wspomaga rozwój układu nerwowego płodu, a także stymuluje produkcję krwi zarówno u matki jak i u dziecka. Cynk odgrywa rolę w utrzymaniu płodności oraz wspiera syntezę kwasów nukleinowych, w szczególności DNA, zaś witamina B12 utrzymuje właściwe funkcjonowanie układu krążenia.
Producent:
Biofarm
Substancja czynna:
kwas foliowy
Strona zawiera informacje o leku Folifem PRO cena, pobierz Folifem PRO ulotka, dedykowane Folifem PRO forum, wpływ Folifem PRO na prowadzenie pojazdów, czy Folifem PRO jest refundowany? - czyli Folifem PRO refundacja, a także interakcje Folifem PRO a karmienie piersią, zalecane Folifem PRO dawkowanie, stosowanie Folifem PRO w ciąży, Folifem PRO opinie o leku, tanie Folifem PRO zamienniki, interakcje leku Folifem PRO a alkohol.

1 opinia o Folifem PRO

Znasz Folifem PRO? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Folifem PRO


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Nie mam pewności czy pozytywne tego produktu to substancja aktywna czy może efekt placebo, ale stale przyjmuję – sprawdzimy niedługo.

    Autor opinii: Zawisza, dodano: 25 kwietnia 2017