Flexagen

Średnia ocena:Brak ocen

Flexagen to suplement diety mający za zadanie poprawę kondycji naszego układu kostno-stawowego. Stworzony został na bazie dwóch form podstawowego budulca tkanki łącznej, czyli kolagenu – pierwsza to natywny kolagen II typu, zaś druga to hydrolizat kolagenu, łatwiej wchłaniający się oraz szybciej przynoszący efekt terapeutyczny. Dodatkowo zawarte w preparacie witaminy oraz pierwiastki, takie jak mangan, miedź, magnez, fosfor oraz wapń zapewniają wzmocnienie kości, utrzymanie pełnej ruchomości stawów oraz zapobiegają osteoporozie.

Flexagen
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Flexagen polecany jest osobom dorosłym, a w szczególności pacjentom starszym, narażonym na możliwość wystąpienia osteoporozy, niedoborów wapnia lub też innych składników, koniecznych do prawidłowego funkcjonowania kości i stawów.

Dawkowanie

Produkt przyjmujemy doustnie. Zawartość saszetki rozpuszczamy w 150 ml przegotowanej wody, mieszamy i następnie wypijamy. Zalecana dawka dzienna suplementu to jedna saszetka i nie należy jej przekraczać.

Możliwe skutki uboczne

Flexagen zawiera substancje występujące fizjologicznie w organizmie każdego człowieka, dlatego stosowany zgodnie z zaleceniami nie powinien wywołać żadnych niepożądanych reakcji.

Przeciwwskazania

Suplement nie jest przeznaczony dla pacjentów wykazujących reakcje nadwrażliwości w kontakcie z jakimkolwiek z jego składników. Nie poleca się także, by przyjmowały go kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

Flexagen0LekOpinie.pl2014-09-26 14:06:12Flexagen to suplement diety mający za zadanie poprawę kondycji naszego układu kostno-stawowego. Stworzony został na bazie dwóch form podstawowego budulca tkanki łącznej, czyli kolagenu – pierwsza to natywny kolagen II typu, zaś druga to hydrolizat kolagenu, łatwiej wchłaniający się oraz szybciej przynoszący efekt terapeutyczny. Dodatkowo zawarte w preparacie witaminy oraz pierwiastki, takie jak mangan, miedź, magnez, fosfor oraz wapń zapewniają wzmocnienie kości, utrzymanie pełnej ruchomości stawów oraz zapobiegają osteoporozie.
Producent:
Olimp Labs
Strona zawiera informacje o leku Flexagen cena, pobierz Flexagen ulotka, dedykowane Flexagen forum, wpływ Flexagen na prowadzenie pojazdów, czy Flexagen jest refundowany? - czyli Flexagen refundacja, a także interakcje Flexagen a karmienie piersią, zalecane Flexagen dawkowanie, stosowanie Flexagen w ciąży, Flexagen opinie o leku, tanie Flexagen zamienniki, interakcje leku Flexagen a alkohol.

1 opinia o Flexagen

Znasz Flexagen? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Flexagen


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Mnie nie pomaga, ale może u innych będzie inaczej.

    Autor opinii: Przemysława, dodano: 25 kwietnia 2017