Fitolizyna nefrocaps forte

Średnia ocena:Brak ocen

Fitolizyna nefrocaps forte to nowoczesny suplement diety, działający ochronnie na nerki oraz drogi moczowe. Jego ogromną zaletą jest fakt, iż powstał na bazie aż 7 składników aktywnych, bogatych w związki, noszące nazwę flawonoidy. Ich zadaniem jest zwiększanie ilości wydzielanego moczu, co skutkuje oczyszczeniem ukłądu moczowego. Preparat dodatkowo wykazuje działanie przeciwdrobnoustrojowe i przeciwzapalne.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Fitolizyna nefrocaps forte może być stosowana przez osoby dorosłe, cierpiące na trudności z oddawaniem moczu oraz z funkcjonowaniem układu moczowego. Dodatkowo może być również zażywana pomocniczo w zakażeniach dróg moczowych.

Dawkowanie

Preaprat jest przeznaczony do stosowania doustnego. Zaleca się przyjmowanie jednej jego kapsułki dwa razy na dobę. Połkniętą kapsułkę należy popić szklanką wody.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli Fitolizyna nefrocaps forte jest przez nas stosowana zgodnie z zaleceniami, to jej przyjmowanie nie powinno wywołać żadnych efektów niepożądanych.

Przeciwwskazania

Po suplement nie powinny sięgać osoby nadwrażliwe na którykolwiek z jego składników oraz cierpiące na ciężkie zaburzenia funkcjonowania nerek. Fitolizyna nefrocaps forte jest również przeciwwskazana w okresie ciąży i karmienia piersią.

Fitolizyna nefrocaps forte0LekOpinie.pl2016-11-12 21:54:31Fitolizyna nefrocaps forte to nowoczesny suplement diety, działający ochronnie na nerki oraz drogi moczowe. Jego ogromną zaletą jest fakt, iż powstał na bazie aż 7 składników aktywnych, bogatych w związki, noszące nazwę flawonoidy. Ich zadaniem jest zwiększanie ilości wydzielanego moczu, co skutkuje oczyszczeniem ukłądu moczowego. Preparat dodatkowo wykazuje działanie przeciwdrobnoustrojowe i przeciwzapalne.
Producent:
Herbapol
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Fitolizyna nefrocaps forte cena, pobierz Fitolizyna nefrocaps forte ulotka, dedykowane Fitolizyna nefrocaps forte forum, wpływ Fitolizyna nefrocaps forte na prowadzenie pojazdów, czy Fitolizyna nefrocaps forte jest refundowany? - czyli Fitolizyna nefrocaps forte refundacja, a także interakcje Fitolizyna nefrocaps forte a karmienie piersią, zalecane Fitolizyna nefrocaps forte dawkowanie, stosowanie Fitolizyna nefrocaps forte w ciąży, Fitolizyna nefrocaps forte opinie o leku, tanie Fitolizyna nefrocaps forte zamienniki, interakcje leku Fitolizyna nefrocaps forte a alkohol.

1 opinia o Fitolizyna nefrocaps forte

Znasz Fitolizyna nefrocaps forte? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Fitolizyna nefrocaps forte


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Jeśli o mnie chodzi w miarę znośne.

    Autor opinii: Ignacja, dodano: 25 kwietnia 2017