Falsigra

Średnia ocena:Brak ocen

Falsigra to lek, którego zadaniem jest poprawa kondycji seksualnej mężczyzn. Jego substancja aktywna to sildenafil – ta sama, która występuje w znanej wszystkim Viagrze. Lek rozkurcza mięśniówkę gładką naczyń znajdujących się w ciałach jamistych prącia, co umożliwia napływ krwi i w efekcie erekcję. Należy jednak pamiętać, że do jego skutecznego zadziałania wymagana jest stymulacja seksualna. Preparat możemy nabyć wyłącznie na receptę.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Falsigra powstała z myślą o mężczyznach, którzy mają problem z osiągnięciem bądź utrzymaniem wzwodu prącia.

Dawkowanie

Lek przyjmujemy doustnie, tabletkę popijając wodą. Zazwyczaj polecaną przez lekarzy dawką jest jedna tabletka przyjęta około godziny przed planowanym stosunkiem. Należy pamiętać, by nie zażywać leku częściej niż raz dziennie.

Możliwe skutki uboczne

Skutkami ubocznymi, jakie mogą wystąpić po przyjęciu preparatu są: bóle i zawroty głowy, zaburzenia widzenia, nudności, wymioty, niestrawność, wzdęcia, nadciśnienie, niedociśnienie, kołatania serca, hipotonia ortostatyczna, omdlenia, bóle mięśni, krwiomocz, obecność krwi w spermie, suchość w ustach, zaburzenia pracy serca, skórne reakcje alergiczne, drgawki, przedłużona erekcja, uderzenia gorąca czy też uczucie zatkanego nosa.

Przeciwwskazania

Falsigra nie powinna być stosowana przez mężczyzn cierpiących na ciężką niewydolność wątroby, niedociśnienie tętnicze, dziedziczną degenerację siatkówki, udar mózgu lub zawał serca w wywiadzie, a także przy obecności przeciwwskazań do aktywności seksualnej. Należy pamiętać, by leku nie łączyć z preparatami powodującymi uwalnianie tlenku azotu bądź azotanów.

Falsigra0LekOpinie.pl2015-06-06 01:26:45Falsigra to lek, którego zadaniem jest poprawa kondycji seksualnej mężczyzn. Jego substancja aktywna to sildenafil – ta sama, która występuje w znanej wszystkim Viagrze. Lek rozkurcza mięśniówkę gładką naczyń znajdujących się w ciałach jamistych prącia, co umożliwia napływ krwi i w efekcie erekcję. Należy jednak pamiętać, że do jego skutecznego zadziałania wymagana jest stymulacja seksualna. Preparat możemy nabyć wyłącznie na receptę.
Producent:
Polfarmex
Substancja czynna:
sildenafil
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Falsigra cena, pobierz Falsigra ulotka, dedykowane Falsigra forum, wpływ Falsigra na prowadzenie pojazdów, czy Falsigra jest refundowany? - czyli Falsigra refundacja, a także interakcje Falsigra a karmienie piersią, zalecane Falsigra dawkowanie, stosowanie Falsigra w ciąży, Falsigra opinie o leku, tanie Falsigra zamienniki, interakcje leku Falsigra a alkohol.

1 opinia o Falsigra

Znasz Falsigra? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Falsigra


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Nie mam przekonania czy warto zalecić ten środek. Polecam sprawdzić samemu.

    Autor opinii: Hanna, dodano: 25 kwietnia 2017