ellaOne

Średnia ocena:Brak ocen

ellaOne to doustny lek antykoncepcyjny, od niedawna dostępny bez recepty. Jego zażywanie ogranicza się do przypadków nagłych, gdy w trakcie stosunku płciowego nie zastosowano żadnej metody zapobiegania ciąży lub gdy metoda ta zawiodła. W swoim składzie zawiera uliprystal, będący syntetycznym modulatorem receptora progesteronowego. Poprzez zwiększenie poziomu progesteronu w organizmie kobiety, ellaOne hamuje owulację oraz zagęszcza śluz szyjki macicy tak, by nie przeniknęły przez niego plemniki.

ellaOne
Średnia ocena (z 3 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek stworzony został z myślą o zastosowaniu w ramach antykoncepcji awaryjnej, gdy istnieje duże ryzyko zajścia w ciążę, a od stosunku nie upłynęło więcej niż 120 godzin, czyli 5 dni.

Dawkowanie

Tabletkę należy zażyć możliwie najszybciej po niezabezpieczonym stosunku, popijając dużą ilością wody, niezależnie od spożywanych posiłków.

Możliwe skutki uboczne

Po zażyciu preparatu ellaOne mogą wystąpić u nas bóle i zawroty głowy, nudności, zaburzenia nastroju, wymioty, bóle mięśniowe, zmęczenie, wrażliwość piersi, zaburzenia apetytu, wahania nastroju, plamienia, senność, migreny, zmiany w libido, trądzik, wzdęcia, suchość w ustach, zaburzenia widzenia, świąd, zapalenie pochwy, obfite krwawienia menstruacyjne, uderzenia gorąca, gorączka oraz dezorientacja.

Przeciwwskazania

Preparatu nie powinny zażywać kobiety uczulone na którykolwiek z jego składników, będące w ciąży oraz karmiące piersią.

ellaOne0LekOpinie.pl2015-02-22 19:32:46ellaOne to doustny lek antykoncepcyjny, od niedawna dostępny bez recepty. Jego zażywanie ogranicza się do przypadków nagłych, gdy w trakcie stosunku płciowego nie zastosowano żadnej metody zapobiegania ciąży lub gdy metoda ta zawiodła. W swoim składzie zawiera uliprystal, będący syntetycznym modulatorem receptora progesteronowego. Poprzez zwiększenie poziomu progesteronu w organizmie kobiety, ellaOne hamuje owulację oraz zagęszcza śluz szyjki macicy tak, by nie przeniknęły przez niego plemniki.
Substancja czynna:
octan uliprystalu
Strona zawiera informacje o leku ellaOne cena, pobierz ellaOne ulotka, dedykowane ellaOne forum, wpływ ellaOne na prowadzenie pojazdów, czy ellaOne jest refundowany? - czyli ellaOne refundacja, a także interakcje ellaOne a karmienie piersią, zalecane ellaOne dawkowanie, stosowanie ellaOne w ciąży, ellaOne opinie o leku, tanie ellaOne zamienniki, interakcje leku ellaOne a alkohol.

2 opinii o ellaOne

Znasz ellaOne? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o ellaOne


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Czy ten preparat może być przyjmowany przez osoby po wylewie? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

    Autor opinii: Lech, dodano: 25 kwietnia 2017
  2. Duży plus za dostępność tabletki bez recepty, wreszcie! Jednak cena niestety nie powala, dla wielu dziewczyn ciągle czyni tą tabletkę niedostępną.

    Autor opinii: Anonim, dodano: 18 lutego 2015