Duo-Lactil

Średnia ocena:Brak ocen

Duo-Lactil to suplement diety, zawierający w swoim składzie szczepy bakterii, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego układu pokarmowego. Są to szczepy takie jak: Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, i Lactobacillus rhamnosus. Podczas produkcji suplementu zadbano o podwójną ochronę bakterii, zapewniając im dwie otoczki: jedną polisacharydową, drugą białkową. Preparat dostępny jest na rynku bez recepty, pod postacią kapsułek.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Produkt powstał z myślą o pacjentach dorosłych oraz o dzieciach powyżej 3. roku życia, których dieta wymaga uzupełnienia w bakterie przywracające równowagę w układzie pokarmowym człowieka.

Dawkowanie

Duo-Lactil przyjmujemy doustnie. Zaleca się zażywanie 1 – 2 kapsułek na dobę, najlepiej w trakcie posiłku, popijając je dużą ilością wody.

Możliwe skutki uboczne

Stosowanie omawianego suplementu nie powinno wiązać się z żadnymi efektami ubocznymi, jednakże w przypadku zaobserwowania w swoim organizmie jakichkolwiek niepokojących zmian, należy bezzwłocznie udać się do lekarza.

Przeciwwskazania

Po produkt nie powinni sięgać pacjenci nadwrażliwi na którykolwiek z jego składników.

Duo-Lactil0LekOpinie.pl2016-04-04 17:44:17Duo-Lactil to suplement diety, zawierający w swoim składzie szczepy bakterii, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego układu pokarmowego. Są to szczepy takie jak: Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, i Lactobacillus rhamnosus. Podczas produkcji suplementu zadbano o podwójną ochronę bakterii, zapewniając im dwie otoczki: jedną polisacharydową, drugą białkową. Preparat dostępny jest na rynku bez recepty, pod postacią kapsułek.
Producent:
Polfarmex
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Duo-Lactil cena, pobierz Duo-Lactil ulotka, dedykowane Duo-Lactil forum, wpływ Duo-Lactil na prowadzenie pojazdów, czy Duo-Lactil jest refundowany? - czyli Duo-Lactil refundacja, a także interakcje Duo-Lactil a karmienie piersią, zalecane Duo-Lactil dawkowanie, stosowanie Duo-Lactil w ciąży, Duo-Lactil opinie o leku, tanie Duo-Lactil zamienniki, interakcje leku Duo-Lactil a alkohol.

1 opinia o Duo-Lactil

Znasz Duo-Lactil? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Duo-Lactil


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Dla mnie spisuje się OK, koszt również znośnie.

    Autor opinii: Innocenty, dodano: 25 kwietnia 2017