Drosera Dagomed 2

Średnia ocena:Brak ocen

Drosera Dagomed 2 to preparat homeopatyczny, którego zadaniem jest uwolnienie nas od uporczywego kaszlu i chrypki. Wspomaga on odkrztuszanie zalegającej w układzie oddechowym wydzieliny, likwiduje uczucie drapania w gardle, zmniejsza obrzęk i przekrwienie śluzówki. Jak każdy preparat homeopatyczny zawiera wyłącznie naturalne składniki z niewielkim dodatkiem sacharozy. Występuje pod postacią małych granulek.

Drosera Dagomed 2
Średnia ocena (z 3 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat stosujemy w przypadku kaszlu zarówno wilgotnego jak i suchego oraz w celu zlikwidowania podrażnienia gardła, wywołującego uczucie łaskotania i chrypki.

Dawkowanie

Granulki przyjmujemy doustnie, podjęzykowo lub rozpuszczone w niewielkiej ilości wody. Zalecana dla dorosłych dawka to 5 granulek 3 razy dziennie, na kwadrans przed lub po posiłku. W przypadku dzieci jednorazowa dawka wynosi 3 granulki. Gdy objawy są wyjątkowo uporczywe, możemy początkowo przyjmować 5 granulek w odstępach półgodzinnych, z czasem odstępy te wydłużając. Jeżeli po 2-3 dniach nie zaobserwujemy polepszenia się stanu naszego zdrowia, powinniśmy udać się do lekarza.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na fakt, iż Drosera Dagomed 2 jest produktem homeopatycznym, nie powinien on wywoływać żadnych skutków ubocznych.

Przeciwwskazania

Preparatu nie powinny stosować osoby uczulone na któryś z jego składników. Jeżeli chorujesz na cukrzycę, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, przed rozpoczęciem kuracji skonsultuj się z lekarzem.

Drosera Dagomed 2unratedLekOpinie.pl2013-11-27 17:58:03Drosera Dagomed 2 to preparat homeopatyczny, którego zadaniem jest uwolnienie nas od uporczywego kaszlu i chrypki. Wspomaga on odkrztuszanie zalegającej w układzie oddechowym wydzieliny, likwiduje uczucie drapania w gardle, zmniejsza obrzęk i przekrwienie śluzówki. Jak każdy preparat homeopatyczny zawiera wyłącznie naturalne składniki z niewielkim dodatkiem sacharozy. Występuje pod postacią małych granulek.
Producent:
Dagomed
Strona zawiera informacje o leku Drosera Dagomed 2 cena, pobierz Drosera Dagomed 2 ulotka, dedykowane Drosera Dagomed 2 forum, wpływ Drosera Dagomed 2 na prowadzenie pojazdów, czy Drosera Dagomed 2 jest refundowany? - czyli Drosera Dagomed 2 refundacja, a także interakcje Drosera Dagomed 2 a karmienie piersią, zalecane Drosera Dagomed 2 dawkowanie, stosowanie Drosera Dagomed 2 w ciąży, Drosera Dagomed 2 opinie o leku, tanie Drosera Dagomed 2 zamienniki, interakcje leku Drosera Dagomed 2 a alkohol.

2 opinii o Drosera Dagomed 2

Znasz Drosera Dagomed 2? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Drosera Dagomed 2


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Środek niezbyt tani ale działanie rekompensuje wydatek.

    Autor opinii: Marika, dodano: 25 kwietnia 2017
  2. To nie ma prawa działać, bo nie ma substancji czynnej.

    Autor opinii: AntyHomeopata, dodano: 13 marca 2015