Diohesmin

Średnia ocena:Brak ocen

Diohesmin to suplement diety stworzony na bazie mikronizowanej diosminy. Związek ten działa przeciwobrzękowo, poprzez regulację krążenia w naczyniach włosowatych oraz uszczelnieniu ścian naczyń krwionośnych. Równocześnie zwiększona zostaje ich elastyczność, co zapobiega niewydolności krążenia żylnego, a także usprawniony jest przepływ chłonki, dzięki czemu nie odczuwamy wieczornej ciężkości i zmęczenia nóg. Dodatkowo zawarta w preparacie witamina C stymuluje syntezę kolagenu, będącego składnikiem ścian naczyń krwionośnych, a także chroni nasz organizm przed stresem oksydacyjnym. Produkt nabędziemy bez recepty.

Diohesmin
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Diohesmin polecany jest osobom dorosłym, cierpiącym na uczucie ociężałych i obolałych nóg w celu wzbogacenia ich diety w związki poprawiające krążenie żylne.

Dawkowanie

Suplement jest przeznaczony do stosowania doustnego. Jedną tabletkę dziennie zażywamy podczas lub bezpośrednio po spożytym posiłku i popijamy dużą ilością wody.

Możliwe skutki uboczne

Diohesmin nie powinien być przyczyna wystąpienia jakichkolwiek niepowołanych reakcji naszego organizmu, jeśli tylko stosowany jest zgodnie z zaleceniami.

Przeciwwskazania

Produktu nie powinny zażywać osoby, które mają uczulenie na chociaż jeden z jego składników, w celu uniknięcia nieprzyjemnych reakcji alergicznych. Należy pamiętać, by kobiety w ciąży i karmiące piersią przed rozpoczęciem suplementacji skonsultowały się z lekarzem w celu upewnienia się, że mogą bezpiecznie ją przeprowadzić.

Diohesmin0LekOpinie.pl2014-08-30 21:08:46Diohesmin to suplement diety stworzony na bazie mikronizowanej diosminy. Związek ten działa przeciwobrzękowo, poprzez regulację krążenia w naczyniach włosowatych oraz uszczelnieniu ścian naczyń krwionośnych. Równocześnie zwiększona zostaje ich elastyczność, co zapobiega niewydolności krążenia żylnego, a także usprawniony jest przepływ chłonki, dzięki czemu nie odczuwamy wieczornej ciężkości i zmęczenia nóg. Dodatkowo zawarta w preparacie witamina C stymuluje syntezę kolagenu, będącego składnikiem ścian naczyń krwionośnych, a także chroni nasz organizm przed stresem oksydacyjnym. Produkt nabędziemy bez recepty.
Producent:
Olimp Labs
Substancja czynna:
mikronizowana diosmina
Przeznaczenie:
,
Strona zawiera informacje o leku Diohesmin cena, pobierz Diohesmin ulotka, dedykowane Diohesmin forum, wpływ Diohesmin na prowadzenie pojazdów, czy Diohesmin jest refundowany? - czyli Diohesmin refundacja, a także interakcje Diohesmin a karmienie piersią, zalecane Diohesmin dawkowanie, stosowanie Diohesmin w ciąży, Diohesmin opinie o leku, tanie Diohesmin zamienniki, interakcje leku Diohesmin a alkohol.

1 opinia o Diohesmin

Znasz Diohesmin? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Diohesmin


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Specyfik raczej drogi ale skuteczność rekompensuje koszt.

    Autor opinii: Siemisław, dodano: 25 kwietnia 2017