Dezaftan Med

Średnia ocena:Brak ocen

Dezaftan Med to wyrób medyczny, chroniący błonę śluzową jamy ustnej i sprzyjający gojeniu się jej owrzodzeń, potocznie nazywanych aftami. Mechanizm działania preparatu polega na wytworzeniu warstwy ochronnej na powierzchni śluzówki jamy ustnej, co chroni ją przed podrażnieniami i sprzyja szybszemu gojeniu się zmian już powstałych. Preparat może być stosowany zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci – często noszące aparaty ortodontyczne, powodujące drobne ranki i owrzodzenia jamy ustnej.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Leczenie zmian w błonie śluzowej jamy ustnej, takich jak: afty, pleśniawki, drobne urazy, w kuracji aftowego zapalenia jamy ustnej u dorosłych i dzieci.

Dawkowanie

Dezaftan Med stosujemy bezpośrednio na błonę śluzową jamy ustnej. Niewielką ilość żelu rozprowadzamy po zmianach chorobowych za pomocą gazika lub palca. Czynność powtarzamy ok. 3-4 razy na dobę, w zależności od potrzeb. Pamiętajmy, żeby przez przynajmniej godzinę po aplikacji preparatu powstrzymać się od jedzenia i picia.

Możliwe skutki uboczne

Dotychczas nie odnotowano żadnych efektów niepożądanych, które mogą być wywołane przez stosowanie preparatu. Uwaga! Po aplikacji należy dokładnie umyć ręce, aby nie doprowadzić do kontaktu preparatu z oczami.

Przeciwwskazania

Dezaftan Med jest przeciwwskazany w przypadku nadwrażliwości na chociaż jedną z występujących w nim substancji aktywnych lub pomocniczych.

Dezaftan Med0LekOpinie.pl2017-02-09 14:25:05Dezaftan Med to wyrób medyczny, chroniący błonę śluzową jamy ustnej i sprzyjający gojeniu się jej owrzodzeń, potocznie nazywanych aftami. Mechanizm działania preparatu polega na wytworzeniu warstwy ochronnej na powierzchni śluzówki jamy ustnej, co chroni ją przed podrażnieniami i sprzyja szybszemu gojeniu się zmian już powstałych. Preparat może być stosowany zarówno przez dorosłych, jak i przez dzieci – często noszące aparaty ortodontyczne, powodujące drobne ranki i owrzodzenia jamy ustnej.
Producent:
Aflofarm
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Dezaftan Med cena, pobierz Dezaftan Med ulotka, dedykowane Dezaftan Med forum, wpływ Dezaftan Med na prowadzenie pojazdów, czy Dezaftan Med jest refundowany? - czyli Dezaftan Med refundacja, a także interakcje Dezaftan Med a karmienie piersią, zalecane Dezaftan Med dawkowanie, stosowanie Dezaftan Med w ciąży, Dezaftan Med opinie o leku, tanie Dezaftan Med zamienniki, interakcje leku Dezaftan Med a alkohol.

1 opinia o Dezaftan Med

Znasz Dezaftan Med? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Dezaftan Med


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Gdzie mogę znaleźć lista interakcji dla tego środka?

    Autor opinii: Swietłana, dodano: 25 kwietnia 2017