Dexeryl

Średnia ocena:

Dexeryl to lek w kremie, którego zadaniem jest zapobiegnięcie nadmiernemu wysuszeniu skóry. W jego skład wchodzą parafina ciekła oraz parafina stała, które, wytwarzając powłokę ochronną na powierzchni skóry, zapobiegają parowaniu wody i zabezpieczają przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Dodatkowo zawarty w preparacie glicerol łagodzi objawy podrażnienia skóry. Dexeryl zakupimy bez recepty.

Dexeryl
Średnia ocena (z 3 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Produkt polecany jest osobom borykającym się z problemem nadmiernie wysuszonej skóry, spowodowanym schorzeniami takimi jak rybia łuska lub atopowe zapalenie skóry.

Dawkowanie

Krem aplikujemy bezpośrednio na zmienioną chorobowo skórę i pozostawiamy do wchłonięcia. W zależności od nasilenia objawów, dopuszczone jest stosowanie preparatu do 6 razy na dobę.

Możliwe skutki uboczne

Niepożądane reakcje organizmu po zastosowaniu Dexerylu występowały sporadycznie. Zaliczały się do nich wypryski oraz odczyny alergiczne wyglądem przypominające pokrzywkę.

Przeciwwskazania

Osoby wykazujące reakcje nadwrażliwości w kontakcie z którymkolwiek ze składników kremu, nie powinny go stosować.

Dexeryl0LekOpinie.pl2015-02-22 19:10:44Dexeryl to lek w kremie, którego zadaniem jest zapobiegnięcie nadmiernemu wysuszeniu skóry. W jego skład wchodzą parafina ciekła oraz parafina stała, które, wytwarzając powłokę ochronną na powierzchni skóry, zapobiegają parowaniu wody i zabezpieczają przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Dodatkowo zawarty w preparacie glicerol łagodzi objawy podrażnienia skóry. Dexeryl zakupimy bez recepty.
Producent:
Pierre Fabre
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
,
Strona zawiera informacje o leku Dexeryl cena, pobierz Dexeryl ulotka, dedykowane Dexeryl forum, wpływ Dexeryl na prowadzenie pojazdów, czy Dexeryl jest refundowany? - czyli Dexeryl refundacja, a także interakcje Dexeryl a karmienie piersią, zalecane Dexeryl dawkowanie, stosowanie Dexeryl w ciąży, Dexeryl opinie o leku, tanie Dexeryl zamienniki, interakcje leku Dexeryl a alkohol.

2 opinii o Dexeryl

Znasz Dexeryl? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Dexeryl


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność
 1. Dla mnie pomaga, koszt również znośnie.

  Autor opinii: Hildegarda, dodano: 25 kwietnia 2017
 2. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Wydajne opakowanie, produkt dobrze nawilża moją skórę – nawet kolejnego dnia widać efekty tego nawilżenia. Co prawda muszę się przyczepić, bo skóra jest po stosowaniu dosyć lepka i klei się do ubrań. Nie do końca odpowiada mi też skład, niektóre składniki są podejrzane jeśli chodzi o ich wpływ na zdrowie…

  Autor opinii: Martyna, dodano: 14 marca 2015