Desnoran

Średnia ocena:

Desnoran to preparat, którego zadaniem jest zapobiegnięcie chrapaniu. Zawarte w nim składniki zapobiegają najczęstszej przyczynie chrapania, jaką jest wzmożony rozkurcz mięśni górnych dróg oddechowych. Preparat ten odpowiednio nawilża i regeneruje błonę śluzową gardła, a także zapewnia odpowiednie napięcie otaczających mięśni. Możemy zakupić go bez recepty, w postaci sprayu. Dużą zaletą preparatu jest specjalna konstrukcja aplikatora, umożliwiająca stosowanie go nawet w pozycji leżącej.

Średnia ocena (z 7 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Desnoran to preparat, po który mogą sięgać pacjenci dorośli, borykający się z problemem chrapania, wywołanego zbyt dużym rozkurczem mięśni gardła.

Dawkowanie

Produkt stosujemy donosowo. Zaleca się aplikację 4-6 dawek Desnoranu do każdego otworu nosowego, po uprzednim oczyszczeniu nosa. Po zastosowaniu preparatu nie należy jeść, pić ani myć zębów – aplikacja produktu powinna odbyć się tuż przed udaniem się spać.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli Desnoran stosowany jest zgodnie z zaleceniami, to nie powinien przyczynić się on do wystąpienia jakichkolwiek efektów ubocznych.

Przeciwwskazania

Preparat nie jest przeznaczony dla osób, u których zdiagnozowano nadwrażliwość na jeden lub więcej z jego składników.

Desnoran0LekOpinie.pl2016-08-17 17:59:02Desnoran to preparat, którego zadaniem jest zapobiegnięcie chrapaniu. Zawarte w nim składniki zapobiegają najczęstszej przyczynie chrapania, jaką jest wzmożony rozkurcz mięśni górnych dróg oddechowych. Preparat ten odpowiednio nawilża i regeneruje błonę śluzową gardła, a także zapewnia odpowiednie napięcie otaczających mięśni. Możemy zakupić go bez recepty, w postaci sprayu. Dużą zaletą preparatu jest specjalna konstrukcja aplikatora, umożliwiająca stosowanie go nawet w pozycji leżącej.
Producent:
Aflofarm
Substancja czynna:
chlorek sodu, wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Desnoran cena, pobierz Desnoran ulotka, dedykowane Desnoran forum, wpływ Desnoran na prowadzenie pojazdów, czy Desnoran jest refundowany? - czyli Desnoran refundacja, a także interakcje Desnoran a karmienie piersią, zalecane Desnoran dawkowanie, stosowanie Desnoran w ciąży, Desnoran opinie o leku, tanie Desnoran zamienniki, interakcje leku Desnoran a alkohol.

6 opinii o Desnoran

Znasz Desnoran? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Desnoran


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Moim zdaniem jest lekko zbyt drogo. Ale mimo to raczej warto. Mnie najprawdopodobniej pomogło, jednak być może to kwestia indywidualna.

  Autor opinii: Samanta, dodano: 25 kwietnia 2017
 2. Po cichu liczyłam, że ten specyfik wyleczy tę uciążliwą przypadłość mojego męża, ale wpisy tutaj otwarły mi oczy – za co dziękuję.

  Autor opinii: Ela, dodano: 21 sierpnia 2016
 3. Niestety również mam problem z chrapaniem – wszystkim polecam sprawdzenie, czy mają prostą przegrodę nosową, a także zabiegi takie jak FESS i LAUP. Preparaty z Aflofarmu i innych łasych na kasę firm można sobie darować – Desnoran po prostu nie ma prawa działać, bo nie ma tam, żadnego składnika aktywnego.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 19 sierpnia 2016
 4. Mojemu mężowi Desnoran w ogóle nie pomógł, ale czytałam, że nie na każdego zadziała. Szkoda, próbowałam już chyba wszystkiego, a jedyne co naprawdę działa to zatyczki do uszu na czas snu.

  Autor opinii: Barbara, dodano: 18 sierpnia 2016
 5. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Skład produktu to z grubsza woda z solą fizjologiczną i dodatkiem konserwantów. Powodzenia jeśli ktoś wierzy, że takie coś mu pomoże na chrapanie. Pic na wodę fotomontaż, ale tłukąc odpowiednio długo reklamą ludzie i tak kupią, ba, część nawet uzna, że im pomogło! (polecam lekturę terminu „efekt placebo”)

  Autor opinii: Anonim, dodano: 17 sierpnia 2016
 6. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Kto mógł to wymyślić? Oczywiście tylko Aflofarm. Rewelacyjny preparat potwierdzony badaniami klinicznymi, szkoda, że to tak naprawdę woda z solą. 26 zł za 30 ml. Tracę wiarę w ludzkość :(

  Autor opinii: Zdemotywowany, dodano: 17 sierpnia 2016