Desnoran

Średnia ocena:

Desnoran to preparat, którego zadaniem jest zapobiegnięcie chrapaniu. Zawarte w nim składniki zapobiegają najczęstszej przyczynie chrapania, jaką jest wzmożony rozkurcz mięśni górnych dróg oddechowych. Preparat ten odpowiednio nawilża i regeneruje błonę śluzową gardła, a także zapewnia odpowiednie napięcie otaczających mięśni. Możemy zakupić go bez recepty, w postaci sprayu. Dużą zaletą preparatu jest specjalna konstrukcja aplikatora, umożliwiająca stosowanie go nawet w pozycji leżącej.

Średnia ocena (z 7 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Desnoran to preparat, po który mogą sięgać pacjenci dorośli, borykający się z problemem chrapania, wywołanego zbyt dużym rozkurczem mięśni gardła.

Dawkowanie

Produkt stosujemy donosowo. Zaleca się aplikację 4-6 dawek Desnoranu do każdego otworu nosowego, po uprzednim oczyszczeniu nosa. Po zastosowaniu preparatu nie należy jeść, pić ani myć zębów – aplikacja produktu powinna odbyć się tuż przed udaniem się spać.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli Desnoran stosowany jest zgodnie z zaleceniami, to nie powinien przyczynić się on do wystąpienia jakichkolwiek efektów ubocznych.

Przeciwwskazania

Preparat nie jest przeznaczony dla osób, u których zdiagnozowano nadwrażliwość na jeden lub więcej z jego składników.

Desnoran0opinie-lek2016-08-17 17:59:02Desnoran to preparat, którego zadaniem jest zapobiegnięcie chrapaniu. Zawarte w nim składniki zapobiegają najczęstszej przyczynie chrapania, jaką jest wzmożony rozkurcz mięśni górnych dróg oddechowych. Preparat ten odpowiednio nawilża i regeneruje błonę śluzową gardła, a także zapewnia odpowiednie napięcie otaczających mięśni. Możemy zakupić go bez recepty, w postaci sprayu. Dużą zaletą preparatu jest specjalna konstrukcja aplikatora, umożliwiająca stosowanie go nawet w pozycji leżącej.
Producent:
Aflofarm
Substancja czynna:
chlorek sodu, wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Desnoran cena, pobierz Desnoran ulotka, dedykowane Desnoran forum, wpływ Desnoran na prowadzenie pojazdów, czy Desnoran jest refundowany? - czyli Desnoran refundacja, a także interakcje Desnoran a karmienie piersią, zalecane Desnoran dawkowanie, stosowanie Desnoran w ciąży, Desnoran opinie o leku, tanie Desnoran zamienniki, interakcje leku Desnoran a alkohol.

6 opinii o Desnoran

Znasz Desnoran? Napisz opinię!

 1. Moim zdaniem jest lekko zbyt drogo. Ale mimo to raczej warto. Mnie najprawdopodobniej pomogło, jednak być może to kwestia indywidualna.

  Autor opinii: Samanta, dodano: 25 kwietnia 2017
 2. Po cichu liczyłam, że ten specyfik wyleczy tę uciążliwą przypadłość mojego męża, ale wpisy tutaj otwarły mi oczy – za co dziękuję.

  Autor opinii: Ela, dodano: 21 sierpnia 2016
 3. Niestety również mam problem z chrapaniem – wszystkim polecam sprawdzenie, czy mają prostą przegrodę nosową, a także zabiegi takie jak FESS i LAUP. Preparaty z Aflofarmu i innych łasych na kasę firm można sobie darować – Desnoran po prostu nie ma prawa działać, bo nie ma tam, żadnego składnika aktywnego.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 19 sierpnia 2016
 4. Mojemu mężowi Desnoran w ogóle nie pomógł, ale czytałam, że nie na każdego zadziała. Szkoda, próbowałam już chyba wszystkiego, a jedyne co naprawdę działa to zatyczki do uszu na czas snu.

  Autor opinii: Barbara, dodano: 18 sierpnia 2016
 5. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Skład produktu to z grubsza woda z solą fizjologiczną i dodatkiem konserwantów. Powodzenia jeśli ktoś wierzy, że takie coś mu pomoże na chrapanie. Pic na wodę fotomontaż, ale tłukąc odpowiednio długo reklamą ludzie i tak kupią, ba, część nawet uzna, że im pomogło! (polecam lekturę terminu „efekt placebo”)

  Autor opinii: Anonim, dodano: 17 sierpnia 2016
 6. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Kto mógł to wymyślić? Oczywiście tylko Aflofarm. Rewelacyjny preparat potwierdzony badaniami klinicznymi, szkoda, że to tak naprawdę woda z solą. 26 zł za 30 ml. Tracę wiarę w ludzkość :(

  Autor opinii: Zdemotywowany, dodano: 17 sierpnia 2016


Napisz swoją opinię o Desnoran


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność