Deespa

Średnia ocena:Brak ocen

Deespa to lek o działaniu rozkurczowym. Jego substancją aktywną jest drotaweryna – syntetyczna pochodna papaweryny, która wykazuje działanie spazmolityczne w stosunku do mięśni gładkich organizmu człowieka. Mięśnie te to na przykład macica – dlatego właśnie Deespa sprawdza się w likwidacji bólów towarzyszących menstruacji – a także wiele innych narządów w organizmie człowieka. Lek możemy zakupić bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Deespa polecana jest pacjentom dorosłym oraz dzieciom powyżej 3. roku życia, cierpiących na stany skurczowe mięśni gładkich, które związane są z chorobami dróg żółciowych, moczowych, przewodu pokarmowego, a także w przypadku bolesnych menstruacji.

Dawkowanie

Lek jest przeznaczony do stosowania doustnego. Dzieciom w wieku 3-6 lat zaleca się podawanie 1-3 tabletek w 2-3 dawkach podzielonych, natomiast w przypadku osób powyżej 6. roku życia zalecana dawka to 2-5 tabletek na dobę w 2-5 podzielonych dawkach.

Możliwe skutki uboczne

Niekiedy po zastosowaniu preparatu możemy doświadczyć efektów niepożądanych jego stosowania, takich jak na przykład: bezsenność, bóle i zawroty głowy, niedociśnienie, kołatanie serca, senność, uczucie osłabienia, a także dolegliwości żołądkowo-jelitowe.

Przeciwwskazania

Deespa nie powinna być stosowana przez pacjentów ze zdiagnozowaną niewydolnością serca, wątroby lub nerek, blokiem przedsionkowo-komorowym II i III stopnia, a także w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku. Pacjenci cierpiący na porfirię oraz niedociśnienie powinni zasięgnąć porady lekarza.

Deespa0LekOpinie.pl2016-08-23 15:15:18Deespa to lek o działaniu rozkurczowym. Jego substancją aktywną jest drotaweryna – syntetyczna pochodna papaweryny, która wykazuje działanie spazmolityczne w stosunku do mięśni gładkich organizmu człowieka. Mięśnie te to na przykład macica – dlatego właśnie Deespa sprawdza się w likwidacji bólów towarzyszących menstruacji – a także wiele innych narządów w organizmie człowieka. Lek możemy zakupić bez recepty.
Producent:
Polpharma
Substancja czynna:
drotaweryna
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Deespa cena, pobierz Deespa ulotka, dedykowane Deespa forum, wpływ Deespa na prowadzenie pojazdów, czy Deespa jest refundowany? - czyli Deespa refundacja, a także interakcje Deespa a karmienie piersią, zalecane Deespa dawkowanie, stosowanie Deespa w ciąży, Deespa opinie o leku, tanie Deespa zamienniki, interakcje leku Deespa a alkohol.

1 opinia o Deespa

Znasz Deespa? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Deespa


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Nie mam przekonania czy korzystne tego preparatu to substancja aktywna czy raczej efekt placebo, ale nadal zażywam – sprawdzimy niedługo.

    Autor opinii: Idzi, dodano: 25 kwietnia 2017