Dakolen

Średnia ocena:

Dakolen to suplement diety, którego stosowanie ma na celu powiększenie i ujędrnienie biustu poprzez stymulację aktywności tkanki tłuszczowej. Zawiera wyciąg z kopru włoskiego, lnu i chmielu zwyczajnego, w których znajdują się substancje znane są jako fitoestrogeny, pomagające zachować jędrność i pełny kształt piersi. Działają one podobnie do żeńskich hormonów, występujących w naszych organizmach, jednak nie podwyższają ich poziomu. Ponadto, chmiel zawiera naturalne antyoksydanty, zwalczające odpowiedzialne za procesy starzenia wolne rodniki.

Dakolen
Średnia ocena (z 6 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Preparat może być stosowany przez kobiety w każdym wieku – zarówno u osób młodych, mających nadzieję na powiększenie biustu, jak i u starszych, którym zależy na utrzymaniu jędrności, elastyczności i młodego wyglądu piersi jak najdłużej.

Dawkowanie

Dakolen występuje pod postacią tabletek, które należy przyjmować doustnie po jednej dziennie przez okres co najmniej 4-6 tygodni. Zalecane jest stosowanie środka przez trzy miesiące, następnie, po miesięcznej przerwie, można wznowić kurację. Nie powinno się przekraczać zalecanej dawki dziennej preparatu.

Możliwe skutki uboczne

Podczas prawidłowego stosowania Dakolenu nie powinny pojawiać się żadne niepożądane skutki uboczne, jako że środek ten bazuje na naturalnych wyciągach roślinnych.

Przeciwwskazania

Jeżeli jesteś uczulona na którąkolwiek z substancji czynnych, przyjmujesz inne suplementy diety, jesteś w ciąży lub karmisz piersią – nie sięgaj po ten produkt. Nie jest on także wskazany dla dzieci.

DakolenunratedLekOpinie.pl2013-10-25 19:59:40Dakolen to suplement diety, którego stosowanie ma na celu powiększenie i ujędrnienie biustu poprzez stymulację aktywności tkanki tłuszczowej. Zawiera wyciąg z kopru włoskiego, lnu i chmielu zwyczajnego, w których znajdują się substancje znane są jako fitoestrogeny, pomagające zachować jędrność i pełny kształt piersi. Działają one podobnie do żeńskich hormonów, występujących w naszych organizmach, jednak nie podwyższają ich poziomu. Ponadto, chmiel zawiera naturalne antyoksydanty, zwalczające odpowiedzialne za procesy starzenia wolne rodniki.
Producent:
Walmark
Substancja czynna:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Dakolen cena, pobierz Dakolen ulotka, dedykowane Dakolen forum, wpływ Dakolen na prowadzenie pojazdów, czy Dakolen jest refundowany? - czyli Dakolen refundacja, a także interakcje Dakolen a karmienie piersią, zalecane Dakolen dawkowanie, stosowanie Dakolen w ciąży, Dakolen opinie o leku, tanie Dakolen zamienniki, interakcje leku Dakolen a alkohol.

5 opinii o Dakolen

Znasz Dakolen? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Dakolen


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Osobiście w takie cuda nie wierzę, ale też nie podjęłabym się operacji chirurgicznej, więc to zawsze jakaś alternatywa. Gorzej jeśli efekty będą mizerne, a oczekiwania znacznie większe – a z mojej lektury internetu wynika, że właśnie tak jest w przypadku Dakolenu.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 3 marca 2018
 2. Gdzie mogę znaleźć lista możliwych powikłań dla tego specyfiku?

  Autor opinii: Grzymisława, dodano: 25 kwietnia 2017
 3. Wprawdzie nie zauważyłam do tej pory żadnych skutków ubocznych ani innych związanych z tabletkami dolegliwości, to jednak muszę stwierdzić, że piersi się oczywiście nie powiększyły :( Na pocieszenie wydaje mi się, że są nieco bardziej jędrne i sprawiają wrażenie bardziej wypełnionych, także efekt oceniam na umiarkowany. Można próbować, może u kogoś innego będą lepsze efekty stosowania…

  Autor opinii: m., dodano: 31 maja 2015
 4. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Niby działa, ale strasznie się po tym tyje a chyba mało której na tym zależy, nie polecam!!!!

  Autor opinii: Sylwia, dodano: 7 października 2014
 5. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Dakolen częściowo działa tak jak powinien, ale niestety ma skutki uboczne w postaci tycia (wzrost wagi o ponad 6kg bez zmian w diecie i aktywnościach fizycznych), pojawiają się też problemy skórne (zmiany skórne), czego wcześniej nie było. Może i działa, ale Dakolen zdecydowanie jest nie dla mnie.

  Autor opinii: rebelka28, dodano: 27 września 2014