Cue

Średnia ocena:Brak ocen

Cue to krople do uszu, wykazujące działanie przeciwbólowe, przeciwbakteryjne oraz przeciwgrzybicze. Ich zadaniem jest również oczyszczenie uszu z zalegającej w nich wydzieliny oraz zapewnienie kwaśnego środowiska w uchu, w którym nie będą mogły rozwijać się żadne drobnoustroje, potencjalnie chorobotwórcze. Krople mogą być zatem stosowane zarówno w terapii, jak i profilaktyce. Dodatkowo zawarta w preparacie alantoina łagodzi różnego rodzaju podrażnienia oraz przyspiesza gojenie się drobnych ran.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Produkt polecany jest wszystkim osobom, cierpiącym na zakażenia ucha o etiologii bakteryjnej lub grzybiczej. Może być stosowany również przy egzemie okolic uszu, pomocniczo wraz z antybiotykami, a także w profilaktyce infekcji, na przykład w przypadku osób noszących aparaty słuchowe. Krople mogą być również wykorzystywane w celu dbania o codzienną higienę ucha.

Dawkowanie

Lek jest przeznaczony do stosowania dousznego. Zaleca się aplikację 3-4 kropli do każdego przewodu słuchowego 2 razy na dobę. Po aplikacji kropli zaleca się przechylenie głowy na kilka minut, tak, by lek miał możliwość wpłynięcia w głąb ucha.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli krople Cue stosowane są przez nas zgodnie z zaleceniami, to nie powinniśmy doświadczyć żadnych efektów niepożądanych kuracji.

Przeciwwskazania

Po preparat nie powinni sięgać pacjenci nadwrażliwi na którąkolwiek z substancji w nim obecnych.

Cue0LekOpinie.pl2016-11-28 14:52:09Cue to krople do uszu, wykazujące działanie przeciwbólowe, przeciwbakteryjne oraz przeciwgrzybicze. Ich zadaniem jest również oczyszczenie uszu z zalegającej w nich wydzieliny oraz zapewnienie kwaśnego środowiska w uchu, w którym nie będą mogły rozwijać się żadne drobnoustroje, potencjalnie chorobotwórcze. Krople mogą być zatem stosowane zarówno w terapii, jak i profilaktyce. Dodatkowo zawarta w preparacie alantoina łagodzi różnego rodzaju podrażnienia oraz przyspiesza gojenie się drobnych ran.
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Cue cena, pobierz Cue ulotka, dedykowane Cue forum, wpływ Cue na prowadzenie pojazdów, czy Cue jest refundowany? - czyli Cue refundacja, a także interakcje Cue a karmienie piersią, zalecane Cue dawkowanie, stosowanie Cue w ciąży, Cue opinie o leku, tanie Cue zamienniki, interakcje leku Cue a alkohol.

1 opinia o Cue

Znasz Cue? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Cue


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Czy matka karmiąca może zażywać ten środek?

    Autor opinii: Cezara, dodano: 25 kwietnia 2017