Collaflex

Średnia ocena:Brak ocen

Collaflex to suplement diety wspomagający utrzymanie zdrowych kości i stawów. Zawiera w swoim składzie kolagen II typu, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy, czyli substancje fizjologicznie występujące w naszym układzie kostno-szkieletowym, zapewniając odpowiednią ruchomość stawów, zapobiegając ścieraniu się warstw chrząstki stawowej oraz hamując działanie komórek rozkładających kości – osteoklastów. Dodatkowo zawarta w preparacie witamina C stymuluje produkcję endogennego kolagenu.

Collaflex
Średnia ocena (z 4 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Produkt polecany jest pacjentom w każdym wieku, jednak ze szczególnym uwzględnieniem osób starszych i aktywnych fizycznie, w celu uzupełnienia ich diety w związki zapewniające prawidłowe funkcjonowanie układu kostno-stawowego.

Dawkowanie

Suplement zażywamy doustnie. Zalecaną jego dawką jest jedna kapsułka przyjęta dwa razy dziennie i popita dużą ilością wody.

Możliwe skutki uboczne

Collaflex nie zawiera substancji mogących wywołać jakiekolwiek niepożądane objawy, jednak zaleca się baczne obserwowanie swojego organizmu i w razie zauważenia jakichkolwiek niepokojących zmian – udanie się do lekarza.

Przeciwwskazania

Po preparat nie powinni sięgać pacjenci uczuleni na którykolwiek z jego składników.

Collaflex0LekOpinie.pl2015-02-22 19:35:24Collaflex to suplement diety wspomagający utrzymanie zdrowych kości i stawów. Zawiera w swoim składzie kolagen II typu, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy, czyli substancje fizjologicznie występujące w naszym układzie kostno-szkieletowym, zapewniając odpowiednią ruchomość stawów, zapobiegając ścieraniu się warstw chrząstki stawowej oraz hamując działanie komórek rozkładających kości – osteoklastów. Dodatkowo zawarta w preparacie witamina C stymuluje produkcję endogennego kolagenu.
Producent:
Strona zawiera informacje o leku Collaflex cena, pobierz Collaflex ulotka, dedykowane Collaflex forum, wpływ Collaflex na prowadzenie pojazdów, czy Collaflex jest refundowany? - czyli Collaflex refundacja, a także interakcje Collaflex a karmienie piersią, zalecane Collaflex dawkowanie, stosowanie Collaflex w ciąży, Collaflex opinie o leku, tanie Collaflex zamienniki, interakcje leku Collaflex a alkohol.

3 opinii o Collaflex

Znasz Collaflex? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Collaflex


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Czy kobieta karmiąca piersią może zażywać ten środek?

    Autor opinii: Natasza, dodano: 25 kwietnia 2017
  2. Zdaniem mojego lekarza wszystkie te suplementy na stawy są nic nie warte, ale mi wydaje się że dwóch miesiącach stosowania Collaflexu na zmianę z innymi jest jakby nieco lepiej. Ale może to tylko efekt placebo, trudno powiedzieć.

    Autor opinii: Marek, dodano: 26 marca 2015
  3. Pomimo iż cena całkiem przystępna, bo za terapię dwumiesięczną zapłaciłam 30zł, to niestety działania widać nikłe :(

    Autor opinii: Marta, dodano: 23 marca 2015