Coldrex na gardło

Średnia ocena:Brak ocen

Coldrex na gardło to tabletki dostępne bez recepty, o smaku cytrynowym lub czarnej porzeczki. Zawierają w swoim składzie heksylorezorcynol – substancję o działaniu antyseptycznym oraz zwalczający ból chlorek benzalkoniowy. Obie te substancje w połączeniu z sorbitolem dają w efekcie uczucie chłodu, kojąc gardło chorego. Sięgając po Coldrex, należy pamiętać, że nie zwalczy on przyczyny bólu, a jedynie pomoże w samym jego uśmierzeniu.

Coldrex na gardło
Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Lek stosujemy w celu objawowego leczenia bólu gardła.

Dawkowanie

Tabletki przyjmujemy doustnie, ssąc powoli. U dzieci od 7 do 12 lat podajemy jedną tabletkę co trzy godziny, przy czym nie należy przekraczać dawki 4 tabletek dziennie. U osób powyżej 12. roku życia zażywamy jedną tabletkę co trzy godziny, nie należy przyjmować więcej niż 8 tabletek na dobę.

Możliwe skutki uboczne

Ze względu na obecność sorbitolu u niektórych osób mogą wystąpić pewne efekty niepożądane, należą do nich wzdęcia, biegunka i bóle brzucha.

Przeciwwskazania

Preparatu Coldrex nie powinny stosować osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed rozpoczęciem terapii powinny skonsultować się z lekarzem.

Coldrex na gardłounratedLekOpinie.pl2013-11-20 20:06:29Coldrex na gardło to tabletki dostępne bez recepty, o smaku cytrynowym lub czarnej porzeczki. Zawierają w swoim składzie heksylorezorcynol – substancję o działaniu antyseptycznym oraz zwalczający ból chlorek benzalkoniowy. Obie te substancje w połączeniu z sorbitolem dają w efekcie uczucie chłodu, kojąc gardło chorego. Sięgając po Coldrex, należy pamiętać, że nie zwalczy on przyczyny bólu, a jedynie pomoże w samym jego uśmierzeniu.
Producent:
GlaxoSmithKline
Strona zawiera informacje o leku Coldrex na gardło cena, pobierz Coldrex na gardło ulotka, dedykowane Coldrex na gardło forum, wpływ Coldrex na gardło na prowadzenie pojazdów, czy Coldrex na gardło jest refundowany? - czyli Coldrex na gardło refundacja, a także interakcje Coldrex na gardło a karmienie piersią, zalecane Coldrex na gardło dawkowanie, stosowanie Coldrex na gardło w ciąży, Coldrex na gardło opinie o leku, tanie Coldrex na gardło zamienniki, interakcje leku Coldrex na gardło a alkohol.

1 opinia o Coldrex na gardło

Znasz Coldrex na gardło? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Coldrex na gardło


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Zażywam i raczej ok. Pozdrawiam.

    Autor opinii: Rozanna, dodano: 25 kwietnia 2017