Citotrop

Średnia ocena:Brak ocen

Citotrop to suplement diety poprawiający pamięć i koncentrację. Jego głównym składnikiem jest CDP-cholina – substancja, rozkładająca się do składników przenikających bezpośrednio do układu nerwowego. Tam stymuluje odbudowę błony komórkowej neuronów, jednocześnie poprawiając przewodnictwo nerwowe i zdolność zapamiętywania oraz kojarzenia faktów. Preparat można zakupić bez recepty, pod postacią kapsułek.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Citotrop przeznaczony jest dla pacjentów dorosłych, pragnących usprawnić funkcjonowanie swojego mózgu i całego układu nerwowego poprzez suplementację CDP-choliny.

Dawkowanie

Suplement stosujemy doustnie. Zalecaną dawką dobową jest 1 lub 2 kapsułki, połknięte i popite wodą. Dopuszcza się również wysypanie zawartości kapsułek i rozpuszczenie jej w ok. 5 ml ciepłego płynu, najlepiej wody.

Możliwe skutki uboczne

Jeżeli stosujemy Citotrop zgodnie z zaleceniami, suplementacja nie powinna przyczynić się do wystąpienia jakichkolwiek niepożądanych reakcji zachodzących w naszym organizmie. W przypadku zaobserwowania niepokojących nas zmian, należy udać się do lekarza.

Przeciwwskazania

Po preparat nie powinni sięgać pacjenci ze zdiagnozowaną nadwrażliwością na którykolwiek ze składników preparatu, gdyż może to wiązać się z wystąpieniem groźnych reakcji alergicznych.

Citotrop0LekOpinie.pl2017-05-03 13:07:48Citotrop to suplement diety poprawiający pamięć i koncentrację. Jego głównym składnikiem jest CDP-cholina – substancja, rozkładająca się do składników przenikających bezpośrednio do układu nerwowego. Tam stymuluje odbudowę błony komórkowej neuronów, jednocześnie poprawiając przewodnictwo nerwowe i zdolność zapamiętywania oraz kojarzenia faktów. Preparat można zakupić bez recepty, pod postacią kapsułek.
Producent:
Solinea
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Citotrop cena, pobierz Citotrop ulotka, dedykowane Citotrop forum, wpływ Citotrop na prowadzenie pojazdów, czy Citotrop jest refundowany? - czyli Citotrop refundacja, a także interakcje Citotrop a karmienie piersią, zalecane Citotrop dawkowanie, stosowanie Citotrop w ciąży, Citotrop opinie o leku, tanie Citotrop zamienniki, interakcje leku Citotrop a alkohol.

1 opinia o Citotrop

Znasz Citotrop? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Citotrop


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Citotrop do kitu. To jakieś placebo!

    Autor opinii: piotr, dodano: 7 czerwca 2017