Cholisept

Średnia ocena:Brak ocen

Cholisept to pastylki do ssania, wykazujące działanie przeciwbólowe. Ich zadaniem jest łagodzenie bólu gardła, który często towarzyszy różnego rodzaju przeziębieniom czy infekcjom górnych dróg oddechowych. Cholisept powstał na bazie dwóch substancji aktywnych – jedna z nich odpowiedzialna jest za miejscowe znieczulenie gardła, druga natomiast wykazuje właściwości przeciwbakteryjne. Lek zakupimy bez recepty.

Średnia ocena (z 2 ocen)
SkutecznośćBrak ocen
Bez skutków ubocznychBrak ocen
OpłacalnośćBrak ocen

Wskazania

Preparat przeznaczony jest dla pacjentów dorosłych oraz dla dzieci powyżej 7. roku życia, cierpiących na ból gardła towarzyszący różnego rodzaju infekcjom.

Dawkowanie

Cholisept stosujemy doustnie, tabletki powoli ssąc. Jego dawkowanie zależy od wieku pacjenta. Dzieciom w wieku 7-12 lat możemy podawać 1 tabletkę co 3 godziny, przy czym maksymalną dawką dzienną są 4 tabletki, natomiast w przypadku osób powyżej 12. roku życia, maksymalna dawka to 8 tabletek na dobę.

Możliwe skutki uboczne

Efekty niepożądane kuracji występują sporadycznie. Zaliczamy do nich: bóle brzucha, nudności oraz biegunki.

Przeciwwskazania

Cholisept nie może być zażywany przez osoby, cierpiące na nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Kobiety w ciąży i w okresie laktacji przed rozpoczęciem kuracji powinny zasięgnąć opinii lekarza.

Cholisept0LekOpinie.pl2016-12-14 17:15:00Cholisept to pastylki do ssania, wykazujące działanie przeciwbólowe. Ich zadaniem jest łagodzenie bólu gardła, który często towarzyszy różnego rodzaju przeziębieniom czy infekcjom górnych dróg oddechowych. Cholisept powstał na bazie dwóch substancji aktywnych – jedna z nich odpowiedzialna jest za miejscowe znieczulenie gardła, druga natomiast wykazuje właściwości przeciwbakteryjne. Lek zakupimy bez recepty.
Producent:
GlaxoSmithKline
Przeznaczenie:
brak danych
Strona zawiera informacje o leku Cholisept cena, pobierz Cholisept ulotka, dedykowane Cholisept forum, wpływ Cholisept na prowadzenie pojazdów, czy Cholisept jest refundowany? - czyli Cholisept refundacja, a także interakcje Cholisept a karmienie piersią, zalecane Cholisept dawkowanie, stosowanie Cholisept w ciąży, Cholisept opinie o leku, tanie Cholisept zamienniki, interakcje leku Cholisept a alkohol.

1 opinia o Cholisept

Znasz Cholisept? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Cholisept


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

  1. Mi trochę ulżyło, lecz może to kwestia indywidualna. Ale kosztowo jest chyba korzystnie, więc wiele do stracenia nie ma.

    Autor opinii: Pulcheria, dodano: 25 kwietnia 2017