Cholester

Średnia ocena:

Cholester jest suplementem diety, wspomagającym utrzymanie odpowiedniego poziomu cholesterolu we krwi. Zawiera w swoim składzie witaminy z grupy B, kwas foliowy oraz monakalinę K, pozyskaną z czerwonego ryżu. Połączone działanie tych substancji zapobiega nadmiernemu wchłanianiu cholesterolu z jelit, przez co reguluje jego poziom w surowicy krwi, ma także pozytywny wpływ na gospodarkę lipidową naszego organizmu. Preparat zakupimy bez recepty, pod postacią tabletek.

Cholester
Średnia ocena (z 13 ocen)
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

Wskazania

Produkt polecany jest osobom dorosłym, którym zależy na uzupełnieniu swojej diety w składniki pozwalające zachować właściwy poziom cholesterolu oraz w witaminy z grupy B.

Dawkowanie

Zalecaną dawką suplementu jest jedna tabletka dziennie, połknięta i popita dużą ilością wody, niezależnie od spożywanych posiłków.

Możliwe skutki uboczne

Cholester stworzony został na bazie naturalnych składników i w związku z tym nie powinien powodować wystąpienia żadnych efektów niepożądanych. Pamiętajmy jednak, że w przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepokojących nas objawów, należy bezzwłocznie udać się do lekarza.

Przeciwwskazania

Suplementacja nie powinna być przeprowadzana przez osoby uczulone na choć jedną z substancji występujących w preparacie. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed sięgnięciem po Cholester powinny zasięgnąć porady lekarza.

Cholester0LekOpinie.pl2014-07-01 14:38:20Cholester jest suplementem diety, wspomagającym utrzymanie odpowiedniego poziomu cholesterolu we krwi. Zawiera w swoim składzie witaminy z grupy B, kwas foliowy oraz monakalinę K, pozyskaną z czerwonego ryżu. Połączone działanie tych substancji zapobiega nadmiernemu wchłanianiu cholesterolu z jelit, przez co reguluje jego poziom w surowicy krwi, ma także pozytywny wpływ na gospodarkę lipidową naszego organizmu. Preparat zakupimy bez recepty, pod postacią tabletek.
Producent:
Garden Pharm
Substancja czynna:
wiele składników
Przeznaczenie:
Strona zawiera informacje o leku Cholester cena, pobierz Cholester ulotka, dedykowane Cholester forum, wpływ Cholester na prowadzenie pojazdów, czy Cholester jest refundowany? - czyli Cholester refundacja, a także interakcje Cholester a karmienie piersią, zalecane Cholester dawkowanie, stosowanie Cholester w ciąży, Cholester opinie o leku, tanie Cholester zamienniki, interakcje leku Cholester a alkohol.

12 opinii o Cholester

Znasz Cholester? Napisz opinię!

Napisz swoją opinię o Cholester


Komentarz będzie widoczny po zaakceptowaniu przez moderatora. Zastrzegamy sobie prawo do poprawek błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Publikujemy wyłącznie autentyczne opinie.

Zaznacz gwiazdki, aby ocenić lek.
Skuteczność
Bez skutków ubocznych
Opłacalność

 1. Użyłem 3 tabletki czuję się fatalnie – zawroty głowy i samopoczucie jest bardzo złe, rezygnuję z tego leku.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 7 listopada 2018
 2. Cholester stosuję od 10 lutego.

  Autor opinii: Anonim, dodano: 26 kwietnia 2017
 3. Nie mam przekonania czy korzystne tego produktu to cząstka czynna czy może efekt placebo, ale stale przyjmuję – dowiemy się za jakiś czas.

  Autor opinii: Tycjan, dodano: 25 kwietnia 2017
 4. Nie skuteczny to suplement diety.

  Autor opinii: dorotka, dodano: 11 września 2015
 5. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Cholester – działa! Byłam sceptycznie nastawiona do suplementów diety, ale po zastosowaniu dwóch opakowań zmieniłam zdanie. Poziom cholesterolu drgnął, a to jest przecież najważniejsze :)

  Autor opinii: Karolina, dodano: 17 listopada 2014
 6. Kto to produkuje..?? BayerN?? Polpharma?? Bo g… Nie biorę.

  Autor opinii: ktoprodukuje..., dodano: 28 października 2014
 7. Polecam! Miesięczna kuracja Cholesterem spowodowała obniżenie TC o ponad 15 %. Mam nadzieję, że dalsze przyjmowanie Cholesteru sprawi, że uporam się z tym problemem. To prawda – samo przyjmowanie suplementów, a nawet leków przy jedzeniu pizzy i piciu piwa nic nie da.

  Autor opinii: Grzesiek74, dodano: 7 października 2014
 8. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Stosowalam Cholester przez trzy miesiące, zmieniłam przy tym swój sposób żywienia i dodałam trochę wieczornych spacerów, bo niestety po pracy na nic więcej nie mam siły. Wyniki badań pokazały spadek trójglicerydów i cholesterolu LDL. Jednak jeszcze długa droga przede mną. Z cholesterolem nie jest tak, że weźmie się jedną tabletkę i ona w magiczny sposób nas uleczy.

  Autor opinii: Mirka, dodano: 22 września 2014
 9. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Na pewno będziesz miał zmniejszone zasoby w portfelu. Nie działa, to siła sugestii i reklamy!

  Autor opinii: Kami, dodano: 20 września 2014
 10. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Specyfik mało skuteczny w praktyce i dla osób żyjących mało higienicznie (palacze, wielbiciele tłustych potraw mięsnych, często jadających wyroby typu „Fast-food” ) nie pomoże a być może i nie zaszkodzi. Walka z własnym zgubnym nałogiem złego żywienia lub walka z własnym naturalnym problemem wysokiego poziomu cholesterolu, mającego podłoże genetyczne (bardzo częsty przypadek u ludzi – wada genetyczna przekazywana z pokolenia na pokolenie) nie ma sensu po przez zażywanie dziwacznych specyfików w tabletkach. Po pierwsze inne żywienie: mniej tłuszczów nasyconych (zwierzęcych), więcej warzyw, więcej ryb morskich, do smarowania pieczywa mieszanki utwardzonych tłuszczów roślinnych z co najmniej 5% dodatkiem steroli roślinnych (na polskim rynku są takie – proponuje poczytać opis składu produktu a nie fałszywa reklamę na froncie pudelka wyrobu))

  Autor opinii: Kombinujący, dodano: 6 września 2014
 11. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  Średnio skuteczny przy cholesterolu niezagrażającym. Przy dużym – zapomnijcie.

  Autor opinii: Globus, dodano: 15 sierpnia 2014
 12. Skuteczność
  Bez skutków ubocznych
  Opłacalność

  mi pomógł, ale umiarkowanie. zdecydowanie więcej zawdzięczam zmianom w diecie (zaczęłam jeść mniej mięsa a więcej ryb, warzyw i tłuszczów omega 3 i 6). ale cholester to tylko suplement diety, więc na pewno też nie zaszkodzi -warto spróbować.

  Autor opinii: Maria, dodano: 22 czerwca 2014